Foto: Petr Luba, hcporuba.cz
25. února 2017, 21:05
Marek HedbávnýPrvní den druholigového play off přinesl několik překvapivých výsledků: na domácím ledě padly celky Tábora, Šumperka, Havlíčkova Brodu nebo Poruby. Naopak roli favorita potvrdil Vsetín, který deklasoval Kopřivnici 9:0.
Zatímco v základní části se týmy ze skupiny Západ a Střed nepotkávaly, play off mají společné. Připomínáme, že se osmifinále hraje na čtyři vítězná utkání.
BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 46. Lacina (Endál, Třetina), 50. Voříšek (Kozlík, Michálek) – 27. Hegenbart, 37. Borovanský (Krpata), 38. Náprstek, 54. Kolařík (Janeček).
Stav série: 0:1.
HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Horký (Kondratěv, Lupač), 22. Mikeš (Šťáva, Havel), 24. Mikeš (Havel), 58. Horký (Šťáva, Havel) – 16. Vacek (Faigl, Málek), 31. Zika (Kaltenböck), 36. Volráb (Hříbal).
Stav série: 1:0.
SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov 7:4 (1:1, 4:3, 2:0)
Branky a nahrávky: 18. Špaček (Uhlík), 32. Topinka (Uhlík, Švarc), 33. Kružík (Tulačka, Beneš), 34. Tulačka (Topinka, Uhlík), 39. Kružík (Tulačka), 45. Leština (Slavík), 53. Beneš (Tulačka, Kružík) – 15. Plachý (Kopic, Vysloužil), 25. Votápek (Port, Martin Hadrava), 36. Marek Hadrava (Hadrava), 39. Vysloužil (Kopic).
Stav série: 1:0.
SKLH Žďár nad Sázavou – HC BAK Trutnov 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Krupka (Beneš, Smejkal), 34. Gregar (Juráň, Beneš), 39. Krupka (Střecha T., Kaňka) – 8. Půlpán T. (Kastner, Půlpán A.).
Stav série: 1:0.
HC Kobra Praha – IHC Písek 8:2 (1:0, 4:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 7. Jakeš (Antončík, Jedlička), 23. Tuma (Vacek, Matějček), 37. Verbík (Jedlička, Jakeš), 38. Hlinka (Šteiner), 39. Jedlička (Jakeš, Bílek), 46. Slanina (Verbík), 47. Jakeš (Jedlička, Antončík), 58. Jedlička (Antončík, Jakeš) – 34. Pešek (Sýpek, Hřebíček), 49. Hřebíček (Procházka).
Stav série: 1:0.
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 20. Bříška (Žalud), 58. Bříška (Havlas, Nevyhoštěný), 60. Havlas – 35. Barbora (Knesl).
Stav série: 1:0.
HC Stadion Vrchlabí – SC Kolín 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Filip (Šťastný, Procházka), 59. Klement (Jandejsek, Šťastný) – 4. Jiří Kadlec st. (Krajňák), 31. Hanzl, 39. Zumr (Černý, Kozák).
Stav série: 0:1.
Hockey Club Tábor – HC Klášterec nad Ohří 3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 28. Matušík (Točík), 29. Mrkvička (Kýhos, Kellner), 44. Blažek (Matušík, Točík) – 23. Žižka (Charousek), 37. Šmejc (Macháček, Toušek), 47. Charousek (Žižka), 60. Strunc (Zdeněk, Charousek).
Stav série: 0:1.
Také první kolo play off ve skupině Východ se hraje na čtyři vítězná utkání.
HC RT TORAX Poruba 2011 – HK Nový Jičín 3:4 (0:1, 2:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 23. Zachar (Jáchym, Kafka), 28. Piecha (Puzič, Slováček), 45. Peslar (Ballner) – 20. Málek (Novotný), 42. Zdeněk (Málek, Kratochvíl), 44. Chvostek (Samie), 49. Samiec (Sonnek).
Stav série: 0:1.
Draci Šumperk – HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Sedlák (Vachutka, Vymazal) – 23. Fojtík (Studený, Žabčík), 39. Dvořák (Báchor, Dalajka).
Stav série: 0:1.
SHK Hodonín – HK Opava 5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Kadlec (Kužílek, Matula), 11. Miklík (Vaněk), 17. Hajný, 38. Vrána (Vaněk), 39. Kadlec (Kužílek, Pokorný) – 4. Slavík (Holík, Vítek).
Stav série: 1:0.
VHK ROBE Vsetín – HC Kopřivnice 9:0 (3:0, 4:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Finsterle (Kucharczyk, Mojžíš), 13. Finsterle (Luka), 15. Čech (Čuřík, Teper), 23. Luka (Finsterle), 29. Luka, 32. Čech (Čuřík, Šihlavý), 36. Šilhavý (Čuřík), 43. Žák (Pokorný), 45. Janáček (Zúbek, Kolařík).
Stav série: 1:0.
Pondělí 27. února – 2. zápasy:
18:00 IHC Písek – HC Kobra Praha
18:00 HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
18:00 NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
18:07 SC Kolín – HC Vrchlabí
18:00 HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
18:00 HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
18:00 HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
18:00 HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 1. března – 3. zápasy:
18:00 HC Kobra Praha – IHC Písek
18:00 SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
18:00 HC Vrchlabí – SC Kolín
18:00 BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
18:00 HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
18:00 HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
18:00 SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov
Pátek 3. března – 4. zápasy:
18:00 IHC Písek – HC Kobra Praha
18:00 HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
18:00 NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
18:07 SC Kolín – HC Vrchlabí
18:00 HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
18:00 HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
18:00 HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
18:00 HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 5. března – případné 5. zápasy:
HC Kobra Praha – IHC Písek
17:30 SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
18:00 HC Vrchlabí – SC Kolín
17:00 BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
18:00 HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
17:00 HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
17:30 SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov
Úterý 7. března – případné 6. zápasy:
18:00 IHC Písek – HC Kobra Praha
18:00 HC Lední Medvědi Pelhřimov – SHC Klatovy
18:00 NED Hockey Nymburk – HC Vlci Jablonec nad Nisou
18:07 SC Kolín – HC Vrchlabí
18:00 HC Řisuty – BK Havlíčkův Brod
18:00 HC Klášterec nad Ohří – HC Tábor
18:00 HC Děčín – HC Moravské Budějovice 2005
18:00 HC Trutnov – SKLH Žďár nad Sázavou
Čtvrtek 9. března – případné 7. zápasy:
18:00 HC Kobra Praha – IHC Písek
18:00 SHC Klatovy – HC Lední Medvědi Pelhřimov
18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou – NED Hockey Nymburk
18:00 HC Vrchlabí – SC Kolín
18:00 BK Havlíčkův Brod – HC Řisuty
18:00 HC Tábor – HC Klášterec nad Ohří
18:00 HC Moravské Budějovice 2005 – HC Děčín
18:00 SKLH Žďár nad Sázavou – HC Trutnov
Termíny čtvrtfinále: 12., 14., 16., případně 18. a 20. března
Termíny semifinále: 23., 25., 27., případně 29. a 31. března
Termíny kvalifikace o WSM Ligu: 3., 5., 7., 9., 11. a 13. dubna
Pondělí 27. února – 2. zápasy:
18:00 HC Kopřivnice – VHK ROBE Vsetín
18:00 HC Nový Jičín – HC RT TORAX Poruba 2011
18:00 HC Bobři Valašské Meziříčí – Draci Šumperk
18:00 HK Opava – SHK Hodonín
Středa 1. března – 3. zápasy:
17:30 VHK ROBE Vsetín – HC Kopřivnice
18:00 HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Nový Jičín
18:00 Draci Šumperk – HC Bobři Valašské Meziříčí
18:00 SHK Hodonín – HK Opava
Pátek 3. března – 4. zápasy:
18:00 HC Kopřivnice – VHK ROBE Vsetín
18:00 HC Nový Jičín – HC RT TORAX Poruba 2011
18:00 HC Bobři Valašské Meziříčí – Draci Šumperk
18:00 HK Opava – SHK Hodonín
Neděle 5. března – případné 5. zápasy:
17:30 VHK ROBE Vsetín – HC Kopřivnice
17:00 HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Nový Jičín
17:00 Draci Šumperk – HC Bobři Valašské Meziříčí
17:00 SHK Hodonín – HK Opava
Úterý 7. března – případné 6. zápasy:
18:00 HC Kopřivnice – VHK ROBE Vsetín
18:00 HC Nový Jičín – HC RT TORAX Poruba 2011
18:00HC Bobři Valašské Meziříčí – Draci Šumperk
18:00 HK Opava – SHK Hodonín
Čtvrtek 9. března – případné 7. zápasy:
17:30 VHK ROBE Vsetín – HC Kopřivnice
18:00 HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Nový Jičín
18:00 Draci Šumperk – HC Bobři Valašské Meziříčí
18:00 SHK Hodonín – HK Opava
Termíny semifinále: 12., 14., 16., případně 18. a 20. března
Termíny finále: 23., 25., 27., případně 29. a 31. března
Termíny kvalifikace o WSM Ligu: 3., 5., 7., 9., 11. a 13. dubna
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz