Překvapení! Sedlák se vrací zpět do Šumperka

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Z Hané dorazila nečekaná zpráva – obránce Tomáš Sedlák opouští Prostějov a vrací se do Šumperka. Po dvou přípravných zápasech se s Jestřáby rozloučili i Václav Beran a Matúš Matis, kteří byli v klubu na zkoušce.

Nový fanshop

„Po vzájemné dohodě s klubem se Tomáš Sedlák vrací zpět do Šumperka, v němž strávil posledních devět sezon. Ovšem není vyloučené, že se v červenobílé kombinaci letos ještě objeví. Zkušený zadák by totiž měl nadále nastupovat formou střídavých startů i za prostějovský klub," stojí na stránkách lhkjestrabi.cz. 

Návrat Sedláka k Drakům je na první pohled překvapivý. Vždyť o jeho služby usiloval Prostějov v podstatě už od konce sezony. Teprve v polovině července dostal od Šumperka definitivní svolení k odchodu.

Ani ne o měsíc později je vše jinak.

Kabinu Prostějova opustili také slovenský útočník Matúš Matis a pardubický obránce Václav Beran. Prvnímu jmenovanému nepomohly ani dva kanadské body, které v přípravných zápasech s Tychy získal.

Naopak na začátku týdne se k týmu připojil třiadvacetiletý zadák Michal Gutwald, který byl po svém konci v Kladně bez angažmá. Nyní usiluje o místo v sestavě Prostějova.

Michal Gutwald bojuje o smlouvu v Prostějově.

Michal Gutwald bojuje o smlouvu v Prostějově. | Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Hráči LHK Jestřábi Prostějov v přípravě

Brankáři: Pavel Kantor, Jakub Neužil

Obránci: Aleš Holík, Tomáš Protivný, Vojtěch Zadražil, Jiří Vokurka, Marek Kaluža, Daniel Kolář, Michal Gutwald, Patrik Liška

Útočníci: Lubomír Korhoň, Matouš Venkrbec, Lukáš Luňák, Lukáš Krejčík, Ondřej Fiala, Jan Rudovský, Martin Novák, Patrik Moskal, Jakub Šlahař, Vojtěch Augustin, Jiří Hozák, Jiří Půhoný, Luděk Kuncek

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz