Přerov doplnil soupisku: potvrdil příchody tří beků a dvou útočníků

Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

Přerovský kádr je před startem sezony v podstatě kompletní. Zubři potvrdili příchody obránců Martina Weinholda, Rostislava Šnajnara i Matyáše Hamrlíka, kteří za Přerov odehráli už několik přípravných utkání.

NHL 20

Šnajnar přichází prozatím na hostování do konce listopadu. „Potřebovali jsme doplnit obranu a příchodem tří kluků se nám to podařilo," říká na klubovém webu sportovní manažer Pavel Hanák.

Martin Weinhold se loni osvědčil, hrál velice dobře. Mladý ‚Larry‘ Hamrlík udělal velký progres a Rosťa Šnajnar v přípravě přesvědčil, že si místo v kádru zaslouží. Jsme rádi, že jsou kluci tady, vznikne tím i zdravá konkurence. Navíc v případě potřeby máme i Jirku Běhala, který ale z důvodu zranění začne později," dodal Hanák.

„Martin Weinhold se loni osvědčil, hrál velice dobře. Mladý ‚Larry‘ Hamrlík pak udělal velký progres."

Na soupisku dále přibyli mladí útočníci Matěj Svoboda (na úvodní fotce článku), který se vrací ze zámoří, a Jan Süss, jenž má za sebou slušnou sezonu v Třebíči. Do Přerova mají střídavé starty z brněnské Komety.

Mezi přerovskou juniorkou a áčkem pak budou pendlovat obránci Jakub Kleiner a útočníci Adam Hradil s Lukášem Zmeškalem. V kádru je i Jonáš Kočica, kterého však Zubři hodlají poslat na střídavé starty do druhé ligy.

Na zkoušce naopak neuspěli Tomáš Dřímal, Jaroslav Tomeček ani Lukáš Peterka.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Michael Petrásek, Daniel Šimonů, Tomáš Suchánek, Michal Postava, Lukáš Klimeš.

Obránci: Jakub Kubeš, Robert Černý, Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Matyáš Gréč, Jiří Běhal, Rostislav Šnajnar, Martin Weinhold, Mikuláš Pohl, Matyáš Hamrlík, Jakub Kleiner.

Útočníci: Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Darek Hejcman, Jiří Goiš, Jaroslav Moučka, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Šimon Kratochvil, Filip Dvořák, Radek Číp, Jan Süss, Matěj Svoboda, Lukáš Zmeškal, Jonáš Kočica, Adam Hradil.

Adam Hradil (v popředí).

Adam Hradil (v popředí). | Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

Změny v kádru

Příchody: Michael Petrásek (G, Litvínov), Jakub Kubeš (O, Jastrzebie), Jiří Krisl (O, Frýdek-Místek), Rostislav Šnajnar (O, Poruba), Jiří Běhal (O, Debrecín, MAĎ), Radek Číp (Ú, Dornbirn), Jan Süss (Třebíč), Matěj Svoboda (Ú, N. Cyclones, NCDC).

Odchody: Martin Novotný (O, Prostějov), Radomír Pala (O, konec kariéry), Ľubomír Malina (O, Havířov), Jan Mlčák (O, Litoměřice), Marek Sikora (Ú, Poruba), Vojtěch Tomi (Ú, ?), Michal Gago (Ú, Znojmo), Milan Davídek (Ú, Jihlava).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz