Reprezentační utkání se blíží. Nezmeškejte šanci vidět hvězdy!

Foto: Aleš Krecl

Jiří Sekáč, Andrej Nestrašil, Tomáš Zohorna, Jan Kolář nebo Michal Jordán. To všechno jsou hokejisté, kterým už skončila klubová sezona a čekají na reprezentační sraz. Trenér Miloš Říha bude mít z čeho vybírat. Uvidí při brněnských Carlson Hockey Games někoho z NHL? První domácí reprezentační utkání se hraje ve Znojmě. Na něj, stejně jako na duely v Karlových Varech, i brněnský turnaj je v prodeji stále něco kolem 1500 vstupenek.

MS U20 2020

Vstupenky je možné koupit přes hokejkaticket.cz.

Mistrovství je blízko, a to nejen termínově. Češi totiž odehrají základní skupinu v Bratislavě. A výběr koučů Říhy, Reichela a Mlejnka už nyní v čítá už 16 jmen – převážně českých borců z KHL.

Jihomoravská metropole by pak mohla vidět první „vlaštovky“ z NHL. A nejen v českém týmu. „Robert Reichel s Petrem Nedvědem situaci v Americe pozorně sledují, s klukama jsme v kontaktu. Máme nějakou představu, ale víte, jak to chodí. Musíme počkat a řešit situaci operativně,“ říká Miloš Říha.

Ve Znojmě se národní tým představí po třech letech, v Karlových Varech a Brně dokonce po čtyřech. V lázeňském městě mají hráči v plánu autogramiádu v OC Varyáda, doprovodný program se chystá také na Moravě. „Diváci, kteří se nedostanou na mistrovství světa, mají jedinečnou příležitost, jak vidět řadu skvělých hokejistů v akci. I proto věřím, že bude na zápasech výborná atmosféra,“ říká prezident Českého hokeje Tomáš Král.

Vstupenky se slevou?

Členové komunity HOKEJKA.CZ mají slevu 20,- Kč na vstupenku při nákupu maximálně 6 kusů vstupenek na jedno utkání/balíček. Při koupi musí použít své HOKEJKA ID, které najdou po přihlášení na webu www.hokejka.cz nebo v pravidelných HOKEJKA NEWS. Na hokejka.cz se můžete neustále bezplatně registrovat.

Atmosféra posledního domácího duelu se Švédskem

Autogramiáda v Karlových Varech

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz