Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
24. ledna 15:06
Martin VoltrJen tři týdny zbývají do konce základní části účastníkům regionálních soutěží juniorů a dorostu. Mezi nejstaršími mládežníky je postupový klíč jednoduchý, do nadstavby zamíří první dva celky z každé skupiny.
Napříč Regionální ligou juniorů najdeme jeden tým, který ještě z žádného utkání neodešel bez bodového zisku: Béčko zlínských Beranů ztratilo jen dva zápasy v nájezdech! Dokonce jedinou porážku, byť v základní hrací době, zase mají na kontě Náchod a Třebíč.
Jak se vyvíjí situace v jednotlivých skupinách od západu k východu republiky?
Do nadstavby pohodlně míří B-tým Karlových Varů společně s Kláštercem nad Ohří, v přidružené skupině vše nasvědčuje postupu Litoměřic a Mostu. Dál půjdou i Černošice, zatímco Rokycany ještě musí dávat pozor na Klatovy a Domažlice, nicméně oba tito soupeři mají na rozdíl od nich záporné skóre.
Boje o postup do vyšší soutěže se s velkou pravděpodobností budou týkat rovněž tří pražských celků – Hvězdy, Kobry a Letňan. Za Letci soupeří Kolín a Benátky nad Jizerou, které se 3. února poperou ve vzájemném souboji.
Tábor prohrál během celého ročníku jen dvakrát, a tak šesté skupině vévodí s neuvěřitelným náskokem; získal téměř dvojnásobek bodů než druhý Jindřichův Hradec! Ten má jen mírně navrch nad DDM České Budějovice a Soběslaví.
Jablonec nad Nisou doplní na cestě do nadstavby ze sedmé skupiny nejspíše Vrchlabí, s neohroženým Náchodem půjde dál Jaroměř. Východočeskou stopu doplní Choceň a také Lanškroun. Kromě zmiňované Třebíče už se na další boje mohou chystat rovněž Warriors Brno.
Opava by neměla ztratit své výsadní postavení v jedenácté skupině, za ní má Studénka k postupu o trochu blíž než Frýdek-Místek. Za Zlínem panuje podobně vyrovnaná situace mezi Valašským Meziřičím a Prostějovem, šanci ještě neztratila ani Kroměříž.
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Energie Karlovy Vary "B"
|
17 | 14 | 0 | 1 | 2 | 93:30 | 43 |
2. |
HC Tygři Klášterec nad Ohří
|
15 | 10 | 1 | 0 | 4 | 81:46 | 32 |
3. |
HC Stadion Cheb
|
15 | 3 | 2 | 0 | 10 | 45:109 | 13 |
4. |
HC Čerti Ostrov
|
18 | 1 | 0 | 3 | 14 | 37:95 | 6 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Stadion Litoměřice
|
15 | 10 | 0 | 1 | 4 | 73:42 | 31 |
2. |
Mostečtí Lvi
|
13 | 9 | 1 | 0 | 3 | 66:41 | 29 |
3. |
HC Rakovník
|
16 | 6 | 1 | 2 | 7 | 55:59 | 22 |
4. |
Slovan Ústí nad Labem
|
14 | 7 | 0 | 0 | 7 | 86:41 | 21 |
5. |
HC Draci Bílina
|
15 | 2 | 2 | 0 | 11 | 39:112 | 10 |
Kanadské bodování:
1. Vojtěch Král (Most) 14 zápasů / 34 bodů (15+19)
2. Dorčo Dautovský (Klášterec) 14 / 30 (15+15)
3. Jan Pačan (Most) 14 / 29 (15+14)
4. Filip Novotný (Ústí) 14 / 28 (10+18)
5. Tomáš Kokman (Klášterec) 15 / 27 (10+17)
6. Filip Galla (K. Vary) 15 / 25 (11+14)
7. Michal Nezbeda (Litoměřice) 15 / 23 (17+6)
8. Josef Barva (Litoměřice) 14 / 22 (11+11)
9. Petr Hruška (Ústí) 12 / 22 (7+15)
10. Bohuslav Nowák (Ústí) 13 / 21 (15+6)
Brankáři:
1. Dominik Král (K. Vary) 8 zápasů / prům. 1,63
2. Josef Schmid (K. Vary) 8 / 1,98
3. Lukáš Balík (Litoměřice) 6 / 2,18
4. Sebastian Tuček (Ústí) 7 / 2,30
5. Jan Šmol (Litoměřice) 8 / 2,61
Uvádíme pouze brankáře, kteří odchytali minimálně 300 minut.
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
SK Černošice
|
22 | 13 | 0 | 2 | 7 | 95:70 | 41 |
2. |
HC Rokycany
|
21 | 11 | 0 | 1 | 9 | 81:76 | 34 |
3. |
HC Klatovy
|
22 | 9 | 0 | 1 | 12 | 89:117 | 28 |
4. |
HC Domažlice
|
21 | 8 | 1 | 1 | 11 | 84:97 | 27 |
5. |
HC Berounští Medvědi
|
22 | 7 | 1 | 0 | 14 | 76:105 | 23 |
6. |
HC Příbram
|
20 | 5 | 2 | 0 | 13 | 67:86 | 19 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Hvězda Praha
|
19 | 15 | 2 | 0 | 2 | 109:32 | 49 |
2. |
HC Kobra Praha
|
19 | 15 | 0 | 0 | 4 | 94:47 | 45 |
3. |
HK Lev Slaný
|
19 | 11 | 1 | 0 | 7 | 87:58 | 35 |
4. |
HK Kralupy nad Vltavou
|
20 | 11 | 0 | 2 | 7 | 67:58 | 35 |
5. |
HC Smíchov 1913
|
19 | 0 | 0 | 0 | 19 | 48:151 | 0 |
Kanadské bodování:
1. Jan Kozák (Černošice) 20 / 39 (19+20)
2. Radim Krátký (Rokycany) 21 / 36 (19+17)
3. Alexandr Šiller (Beroun) 21 / 35 (20+15)
4. Adam Rynda (Beroun) 21 / 34 (14+20)
5. Filip Hošek (Beroun) 16 / 32 (14+18)
6. Filip Švancar (Příbram) 20 / 32 (12+20)
6. Jiří Valeš (Beroun) 20 / 32 (12+20)
8. Robin Palaščák (Kobra) 19 / 31 (11+20)
9. Richard Lukeš (Klatovy) 21 / 28 (17+11)
10. Tadeáš Leinweber (Kobra) 19 / 28 (9+19)
Brankáři:
1. Lukáš Tomeš (Hvězda) 10 / 1,07
2. Jan Hrabák (Hvězda) 8 / 1,99
3. Josef Simon (Kobra) 18 / 2,06
4. Martin Jordan (Domažlice) 6 / 2,09
5. Vojtěch Jaňour (Slaný) 13 / 2,64
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Letci Letňany
|
22 | 17 | 1 | 0 | 4 | 184:53 | 53 |
2. |
SC Kolín
|
21 | 15 | 0 | 1 | 5 | 116:66 | 46 |
3. |
HC Benátky nad Jizerou
|
21 | 12 | 3 | 2 | 4 | 91:58 | 44 |
4. |
HC Poděbrady
|
21 | 13 | 0 | 0 | 8 | 113:87 | 39 |
5. |
HC Rytíři Vlašim
|
21 | 8 | 1 | 1 | 11 | 72:109 | 27 |
6. |
SK Sršni Kutná Hora
|
22 | 1 | 0 | 1 | 20 | 53:195 | 4 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Tábor
|
22 | 20 | 0 | 0 | 2 | 194:41 | 60 |
2. |
HC Střelci Jindřichův Hradec
|
21 | 9 | 2 | 1 | 9 | 113:101 | 32 |
3. |
HC DDM České Budějovice
|
22 | 8 | 1 | 3 | 10 | 94:112 | 29 |
4. |
Spartak Soběslav
|
22 | 8 | 1 | 2 | 11 | 97:119 | 28 |
5. |
HC Strakonice
|
21 | 4 | 2 | 1 | 14 | 81:139 | 17 |
6. |
HC Lední medvědi Pelhřimov
|
22 | 1 | 2 | 1 | 18 | 64:192 | 8 |
Kanadské bodování:
1. Jan Makovec (J. Hradec) 20 / 60 (28+32)
2. Petr Křišťan (Letňany) 22 / 59 (32+27)
3. Petr Kalista (Letňany) 22 / 48 (22+26)
4. Jaroslav Suchan (Tábor) 21 / 48 (16+32)
5. Adam Čečetka (Letňany) 21 / 44 (31+13)
6. Jakub Šimek (J. Hradec) 21 / 42 (20+22)
7. Jan Němeček (Tábor) 21 / 40 (17+23)
8. Jakub Nedvěd (Letňany) 16 / 38 (17+21)
9. František Brožka (Soběslav) 22 / 37 (19+18)
10. Patrik Novotný (Kolín) 21 / 37 (15+22)
Brankáři:
1. Jan Ostrý (Tábor) 11 / 1,91
2. Ondřej Šrámek (Tábor) 9 / 2,05
3. Serhii Okuniev (Letňany) 12 / 2,28
4. Mikuláš Wajtr (Letňany) 10 / 2,40
5. Šimon Keleši (Benátky) 19 / 2,41
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
TJ HC Jablonec nad Nisou
|
21 | 17 | 0 | 1 | 3 | 117:49 | 52 |
2. |
HC Stadion Vrchlabí
|
22 | 15 | 1 | 0 | 6 | 88:59 | 47 |
3. |
HC Česká Lípa
|
21 | 11 | 2 | 1 | 7 | 118:70 | 38 |
4. |
Bílí Tygři Liberec "B"
|
21 | 7 | 1 | 0 | 13 | 68:94 | 23 |
5. |
BK Nová Paka
|
21 | 3 | 3 | 1 | 14 | 54:116 | 16 |
6. |
HC Frýdlant
|
20 | 4 | 0 | 1 | 15 | 69:123 | 13 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Náchod
|
18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 162:40 | 51 |
2. |
HCM Jaroměř
|
19 | 14 | 0 | 2 | 3 | 149:39 | 44 |
3. |
Stadion Nový Bydžov
|
19 | 9 | 2 | 2 | 6 | 72:54 | 33 |
4. |
HC Opočno
|
18 | 2 | 1 | 1 | 14 | 39:146 | 9 |
5. |
HC Dvůr Králové nad Labem
|
20 | 1 | 0 | 1 | 18 | 39:185 | 4 |
Kanadské bodování:
1. Tomáš Hynek (Náchod) 16 / 57 (36+21)
2. Ota Dědek (Jablonec) 21 / 51 (20+31)
3. Pavel Vondra (Č. Lípa) 18 / 48 (29+19)
4. David Krištof (Jaroměř) 19 / 46 (23+23)
5. Tomáš Řezníček (Náchod) 14 / 38 (11+27)
6. Jakub Kocián (Náchod) 9 / 37 (20+17)
7. Ludvík Lejdar (Náchod) 13 / 36 (16+20)
8. Vít Havel (Č. Lípa) 21 / 35 (15+20)
9. Aleš Koňák (Jablonec) 21 / 35 (13+22)
10. Šimon Krebs (Frýdlant) 19 / 33 (19+14)
Brankáři:
1. Vojtěch Stodola (Jaroměř) 8 / 0,90
2. Robert Leško (Jablonec) 15 / 1,95
3. Filip Škorpík (Náchod) 12 / 2,06
4. Roman Kubec (N. Bydžov) 14 / 2,44
5. Jakub Červinka (Vrchlabí) 5 / 2,60
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Spartak Choceň
|
19 | 14 | 0 | 0 | 5 | 122:63 | 42 |
2. |
TJ Lanškroun
|
19 | 10 | 2 | 0 | 7 | 95:73 | 34 |
3. |
Lokomotiva Česká Třebová
|
20 | 7 | 3 | 0 | 10 | 83:97 | 27 |
4. |
HC Hlinsko
|
19 | 4 | 0 | 1 | 14 | 58:128 | 13 |
5. |
HC Chotěboř
|
19 | 0 | 0 | 2 | 17 | 52:144 | 2 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
SK Horácká Slavia Třebíč
|
23 | 22 | 0 | 0 | 1 | 202:30 | 66 |
2. |
HCM Warriors Brno
|
23 | 16 | 1 | 1 | 5 | 123:57 | 51 |
3. |
SHKM Hodonín
|
23 | 12 | 0 | 3 | 8 | 115:108 | 39 |
4. |
HC Orli Znojmo-mládež
|
23 | 11 | 1 | 2 | 9 | 110:92 | 37 |
5. |
HC Lvi Fosfa Břeclav
|
23 | 7 | 3 | 1 | 12 | 101:133 | 28 |
6. |
HHK Velké Meziříčí
|
23 | 4 | 0 | 0 | 19 | 39:175 | 12 |
Kanadské bodování:
1. Adam Horký (Třebíč) 20 / 55 (27+28)
2. Jakub Hájek (Třebíč) 22 / 47 (24+23)
3. Viktor Nesvadba (Třebíč) 22 / 46 (24+22)
4. Pavel Čermák (Třebíč) 22 / 44 (25+19)
5. Jiří Huňady (Hodonín) 23 / 44 (21+23)
6. Adam Abazaj (Břeclav) 20 / 41 (17+24)
7. Šimon Javůrek (Břeclav) 23 / 39 (27+12)
8. David Záruba (Choceň) 17 / 39 (21+18)
9. Samuel Budín (Třebíč) 19 / 39 (10+29)
10. Tadeáš Kuba (Třebíč) 16 / 38 (17+21)
Brankáři:
1. Jan Přecechtěl (Třebíč) 15 / 1,03
2. Ondřej Málek (Třebíč) 11 / 1,78
3. Nathaniel Nechvátal (Warriors) 21 / 2,43
4. Jakub Svánovský (Znojmo) 10 / 2,89
5. Radek Bednář (Choceň) 12 / 3,05
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
HC Slezan Opava
|
16 | 11 | 1 | 0 | 4 | 64:45 | 35 |
2. |
HC Studénka
|
17 | 9 | 0 | 1 | 7 | 64:55 | 28 |
3. |
HC Frýdek-Místek
|
18 | 7 | 2 | 1 | 8 | 63:57 | 26 |
4. |
MSK Orlová
|
17 | 6 | 2 | 1 | 8 | 60:62 | 23 |
5. |
HK Nový Jičín
|
15 | 1 | 0 | 1 | 13 | 45:98 | 4 |
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Berani Zlín "B"
|
18 | 16 | 0 | 2 | 0 | 119:35 | 50 |
2. |
HC Bobři Valašské Meziříčí
|
18 | 9 | 2 | 0 | 7 | 67:59 | 31 |
3. |
SK Prostějov 1913
|
18 | 9 | 1 | 0 | 8 | 65:61 | 29 |
4. |
HK Kroměříž
|
18 | 7 | 1 | 3 | 7 | 78:80 | 26 |
5. |
HC Spartak Uherský Brod
|
17 | 2 | 0 | 0 | 15 | 28:101 | 6 |
Kanadské bodování:
1. Josef Hampl (Zlín) 18 / 30 (8+22)
2. Matyáš Veselý (Zlín) 17 / 26 (16+10)
3. Tomáš Macek (Kroměříž) 18 / 25 (19+6)
4. Tomáš Omelka (Val. Meziříčí) 18 / 25 (13+12)
5. Matěj Mojžíš (Val. Meziříčí) 17 / 25 (12+13)
6. Jan Chromý (Zlín) 18 / 24 (9+15)
7. Vojtěch Netopil (Kroměříž) 9 / 23 (15+8)
8. Mykyta Haida (Zlín) 18 / 23 (12+11)
9. Dominik Konečný (Studénka) 17 / 22 (13+9)
10. Jiří Fajkus (Zlín) 18 / 21 (11+10)
Brankáři:
1. Matyáš Malota (Zlín) 14 / 1,85
2. Tomáš Pernica (Opava) 12 / 2,27
3. David Černý (Prostějov) 10 / 2,78
4. Richard Kocyan (Val. Meziříčí) 10 / 2,88
5. Patrik Swienczek (Frýdek) 11 / 2,98
Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz