Štafeta na vozíku? Až pak si člověk uvědomí, jaký má luxus, líčí Strapáč

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

21. června 12:45

Adam Bagar

Vybraní hokejisté Olomouce si zpříjemnili pátek účastí na osmém ročníku Štafety na vozíku v Rudolfově aleji. Sami si dokonce zkusili projet trať a zjistili, že to není vůbec lehké.

Chance liga na Hokejka TV

„Bylo to moc zajímavé. Pro mě první zkušenost, že bych vůbec seděl na vozíčku. Byl jsem překvapený, že ovládání není moc jednoduché,“ hlásí pro klubový web Petr Strapáč.

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

„Trošku to se mnou házelo a táhlo mě to na jednu stranu, ale zvládl jsem to a odjel nakonec celou trať,“ doplňuje olomoucký útočník s tím, že vozíčkáři to nemají vůbec snadné.

„Je to pro ně nepříjemné. Až potom si člověk uvědomí, jaký má luxus, že se může volně pohybovat. Možná nám to ani nedojde, než to samotného člověka nepotká,“ přemýšlí.

„Je obdivuhodné, jak se s tím dokáží poprat a fungovat víceméně normálně.“

„Je obdivuhodné, jak se s tím dokáží poprat a fungovat víceméně normálně,“ líčí Strapáč, jenž na akci dorazil s Lukášem Klimkem a posilami Lukášem Kucserou a Tomášem Gřešem.

Poté, co si kvarteto bývalých vítkovických hráčů projelo 250 metrů dlouhou trať, zasedlo ke společnému stolu, kde rozdávalo úsměvy a především autogramy svým fanouškům.

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz