Šumperk zbrojí! Na střídavé starty se vrací Novotný

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Draci, kteří vévodí druholigové skupině Východ, rozšiřují už tak silný kádr. Do Šumperka má nově střídavé starty zlínský obránce Martin Novotný.

partneři českého hokeje

Novotný dlouhodobě patřil mezi elitní beky Chance ligy. Minulý týden se však dohodl s Prostějovem na ukončení smlouvy a zamířil o patro výš do Zlína.

Pokud by nebyl u Beranů dostatečně vytížený, může se objevit v mateřském Šumperku. Za Draky naposledy nastupoval v sezoně 2014/2015.

Ale pozor – z příchodů to nebude všechno! „Zvučné posily by se měl dočkat také útok. Opět formou střídavého startu do konce sezony. Podrobnosti se však teprve ladí, jméno nové posily tak zveřejníme v průběhu týdne. Těšte se!" stojí na stránkách Draků.

Několik šumperských hráčů pro změnu míří na střídavé starty do vyšší soutěže. Nedaleký Prostějov, který v Chance lize balancuje na hranici postupu do play off, získal na výpomoc hned trojici Draků. 

Obránce Tomáš Drtil už stihl za Prostějov čtyři utkání. Jestřábi mohou využít také brankáře Marka Peksu. Novinkou jsou pak střídavé starty Daniela Vachutky (letos za Šumperk 16 startů, 17+18).

Nejproduktivnější hráč druholigové skupiny Východ poprvé nastoupil za Jestřáby v pondělí proti Litoměřicím a uvedl se asistencí. V Chance lize hrál v minulosti za rodný Šumperk a objevil se i v Přerově.

Soupiska Draků Šumperk

Brankáři: Marek Peksa, Michal Wanecki, Dalibor Venouš.

Obránci: Petr Gewiese, Tomáš Drtil, Marek Haloda, Daniel Kabelka, Jakub Plhal, Jakub Řezáč, Tomáš Sedlák, Martin Novotný.

Útočníci: Vladimir Antonov, David Haluza, Daniel Hroch, Tadeáš Jaroš, Adam Kofroň, Vojtěch Krejčiřík, Jan Milfait, Jakub Müller, Dominik Pokorný, Adam Scheuter, Daniel Spratek, Libor Šíp, Martin Urban, Daniel Vachutka.

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz