Trutnovský asistent trenéra vulgárně urazil rozhodčí, zaplatí pokutu

Foto: Facebook HC BAK Trutnov

16. ledna 2020, 22:09

Ondřej Mach

Za svoje výroky na adresu rozhodčích po zápase s Jabloncem bude pykat asistent trenéra Trutnova Ondřej Poul. Disciplinární komise uložila osmadvacetiletému funkcionáři finanční pokutu ve výši tří tisíc korun.

O Kapku lepší hokej

Pořádně vypjaté bylo utkání Trutnova s Jabloncem z minulého týdne. Domácí BAK vyrovnaný duel ztratil až v poslední třetině a po závěrečném hvizdu se hodně zlobil na hlavního rozhodčího Marka Šmiku. Emoce na uzdě neudržel zejména asistent trenéra Ondřej Poul.

Ten totiž slovně napadl všechny tři arbitry, za což hráčská lavice Trutnova vyfasovala po skončení klání 25 trestných minut navíc.

Hlavní rozhodčí bezprostředně po zápase vše zanesl do zápisu. „Po konci utkání došlo při příchodu do kabiny rozhodčích k verbálnímu útoku na adresu všech tří rozhodčích. Nejvíce byl konfrontován hlavní rozhodčí, cituji: Ty čů****, ty Novopacký zm***, bejt to doma, tak dostaneš do držky, čů****,“ popsal Šmika inkriminovaný moment.

Poul tak musí zaplatit pokutu ve výši tří tisíc korun. Zajímavostí je, že trutnovský asistent na konci listopadu po sérii špatných výsledků rezignoval na svoji funkci. Vedení jí ale nepřijalo a celému realizačnímu týmu v čele s hlavním koučem Petrem Váchou vyslovilo důvěru.

Hokejisté Trutnova se v probíhajícím ročníku i nadále trápí, na konci roku se ale jejich výsledky poněkud zlepšily. Na šestou pozici zaručující postup do předkola play off mužstvo momentálně ztrácí šest bodů.

Foto: hctrutnov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz