Velká ztráta pro Energii. Střelec Flek je po operaci a sezona pro něj končí

Foto: Jiří Princ, hokejkv.cz

Hokejisté Karlových Varů se budou muset ve zbytku sezony obejít bez svého nejlepšího střelce Jakuba Fleka, který dnes ráno podstoupil operaci ramene.

Nový fanshop

Šestadvacetiletý útočník se zranil v úterním utkání na ledě Liberce, když byl necelé tři minuty před koncem naražen na mantinel domácím útočníkem Lukášem Krenželokem. Jakub Flek se do utkání nevrátil a v letošní sezoně se už nevrátí ani do extraligového kolotoče.

Jeho zranění totiž bylo natolik vážné, že musel hned druhý den ráno na operaci ramene. Pro trenéry je to další rána. Flek rozšířil už tak početnou marodku, na které aktuálně jsou Filip Novotný, Ondřej Kuchař, Adam Lapšanský, Ondřej Beránek a Stanislav Balán.

Flek přitom hrál ve skvělé formě, které si nedávno všiml i kouč Miloš Říha, když jej povolal na kemp před Švédskými hrami. Energie přichází o svého nejlepšího střelce a nejproduktivnějšího hráče, v aktuálním ročníku se blýskl 29 body za 17 branek a 12 nahrávek.

Foto: Jiří Princ, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz