Vsetín přivedl dva hráče na zkoušku. Jak dopadne jednání s Ondráčkem?

Foto: hokej.zlin.cz

28. července 2021, 10:05

Marek Hedbávný

Obránce David Vosátko a útočník Jakub Apolenář se pokusí prosadit do kádru prvoligového Vsetína, kam přicházejí na zkoušku. S Valachy trénuje i zkušený forvard Jiří Ondráček.

Ondráček po odchodu ze Zlína zůstává bez angažmá. Ve hře je jeho možný příchod na Lapač, dál však vyčkává.

„Trénuje s námi zatím do konce měsíce. Poté se budeme společně bavit, co dál,“ říká na vsetínském webu jednatel Daniel Tobola.

Třiatřicetiletý univerzál by byl další velkou posilou Vsetína, který v létě ulovil třeba Luboše Roba, Miroslava Indráka nebo Víta Jonáka. Ondráček zářil především v sezoně 2018/2019, kdy se 36 body ovládl klubové bodování Zlína.

V uplynulém ročníku měl na hru Beranů o poznání menší vliv: po 50 duelech měl bilanci 4+4 a jeho průměrný ice time klesl pod čtrnáct minut.

Na nové smlouvě se se Zlínem nedohodl. Zamíří nyní do Chance ligy, nebo se nakonec domluví jinde?

„Trénuje s námi zatím do konce měsíce. Poté se budeme společně bavit, co dál.“

To Vosátko s Apolenářem jsou teprve na začátku své kariéry.

Prvně jmenovaný je synem známého obránce Lubomíra Vosátka, mezi muži toho zatím moc neodehrál: pouze šest utkání v Hodoníně.

Jakub Apolenář už coby dorostenec vypomáhal v kraji Kroměříži, uplynulou sezonu pak strávil ve vsetínské juniorce. Teď dostane šanci i v áčku.

„Jsou to mladí, talentovaní hráči. Přišli k nám na zkoušku," potvrdil Tobola pro hc-vsetin.cz. 

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Jakub Málek, David Sachr.

Obránci: Lukáš Buchta, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Jiří Říha, Ondřej Smetana, Lubomír Štach, David Vosátko.

Útočníci: Jan Berger, David Březina, Adam Hořanský, Miroslav Indrák, Vít Jonák, Daniel Klímek, Radim Kucharczyk, Roman Půček, Luboš Rob, David Vítek, Roman Vlach, Adam Zeman, Jakub Apolenář.

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz