Všichni vlakem do Brna! zní ze Vsetína. Dokáže vyprodat azyl?

Fanoušci VHK ROBE Vsetín | Foto: Patrik Žák, hc-vsetin.cz

Vsetínský klub se rozhodl pro své fanoušky vypravit speciální vlak do Brna, kde Valaši v tamní Winning Group Areně odehrají své domácí barážové zápasy s Kladnem, když jejich Lapač nesplňuje extraligová kritéria.

Zatím je vlak domluven jen na první duel na Kometě, který svěřenci kouče Jiřího Weintritta sehrají v neděli 21. dubna od 17 hodin. O tom, zda ze vsetínského nádraží vyrazí i o den později, kdy je v Brně na programu čtvrtý zápas série, zatím není jasno.

Vlakový speciál vyjede ze Vsetína před polednem, po cestě bude možné přistoupit také ve Valašském Meziříčí a v Hranicích na Moravě. Na brněnské hlavní nádraží má dorazit okolo 15. hodiny, od něj pak bude následovat pěší přesun do nedaleké Winning Group Areny. Po konci utkání zase fanoušky dopraví zpátky domů.

„O návštěvu barážových utkání cítíme velký zájem, proto bych chtěl naše fanoušky vyzvat, aby využili této možnosti a pořídili si jízdenku do vlakového speciálu.“

„Jsme velice rádi, že se nám pro naše fanoušky podařilo tyto speciální vlaky domluvit. Jsme přesvědčení, že si díky tomu mohou celou baráž o to víc užít a podpořit hokejisty na ledě,“ uvedl výkonný manažer VHK ROBE Vsetín Filip Bazala.

„O návštěvu barážových utkání cítíme velký zájem, proto bych chtěl naše fanoušky vyzvat, aby využili této možnosti a pořídili si jízdenku do vlakového speciálu. Bude o ně postaráno na cestě tam i zpět, navíc nebudou muset řešit parkování, které je v centru Brna velmi problematické,“ dodal.

Prodej vstupenek bude spuštěn v pondělí dopoledne

Fanoušci na možnost cesty vlakem zatím slyší, prodalo se už přes pět stovek místenek a klub dokonce musel navyšovat kapacitu ze sedmi na osm vozů. Cena zpáteční jízdenky činí 550 korun, zakoupit ji můžete zde.

Samotný prodej vstupenek na domácí barážová utkání bude spuštěn v pondělí 15. dubna v 10 hodin. Ceny lístků na jednotlivé duely činí na sezení 450 a na stání 250 korun, balíček na nedělní i pondělí utkání vyjde na 700, respektive 400 korun. Ti, co už mají zakoupenou jízdenku na vlak, mají už nyní možnost koupit si i vstupenku na zápasy.

Vsetínští věří, že jsou schopni brněnský azyl zaplnit. „Podle mě fanoušci arénu vyprodají. Pojďme do toho!“ hlásil už po finále se Zlínem obránce Ondřej Smetana. „Myslím, že je to možné,“ přidal se útočník Pavel Klhůfek.

„Jsem přesvědčený, že i kdyby se hrálo v Karlových Varech, tak za námi přijedou tisíce fanoušků,“ dodal šéf vsetínské střídačky Jiří Weintritt.

Program baráže o Tipsport extraligu

Středa 17. dubna – 1. zápas:
17:00 Rytiři Kladno – VHK ROBE Vsetín (ČT sport)

Čtvrtek 18. dubna – 2. zápas:
18:00 Rytiři Kladno – VHK ROBE Vsetín (O2 TV Sport)

Neděle 21. dubna – 3. zápas:
17:00 VHK ROBE Vsetín – Rytíři Kladno (ČT sport)

Pondělí 22. dubna – 4. zápas:
18:00 VHK ROBE Vsetín – Rytíři Kladno (O2 TV Sport)

Čtvrtek 25. dubna – případný 5. zápas:
18:00 Rytiři Kladno – VHK ROBE Vsetín (O2 TV Sport)

Sobota 27. dubna – případný 6. zápas:
17:00 VHK ROBE Vsetín – Rytíři Kladno (O2 TV Sport)

Pondělí 29. dubna – případný 7. zápas:
18:00 Rytiři Kladno – VHK ROBE Vsetín (O2 TV Sport)

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz