Doporučujeme

fangear.cz

před 10 hod

Voženílek, verze Praha: nové číslo, účes i spánkový režim

Řeknete si, že domácí šampionát není pro extraligové hráče nic složitého – prostě se přesunete do hlavního města a jede se dál. Ne však pro Daniela Voženílka. „Už první večer jsem říkal, že musím svůj rytmus trochu posunout, protože v tu dobu už spím a tady se hraje hokej,“ usmívá se.

před 11 hod

Doktor repre o Kubalíkovi: Zamrazilo nám. Ale nemělo by ho to vyřadit

Při sobotním utkání s Norskem zamrazilo asi každému. Dominiku Kubalíkovi se ve 45. minutě nešťastně přikrčila noha a musel odejít do kabiny s pomocí spoluhráčů. Nakonec ale český útočník zápas dohrál. Jeho stav popsal v neděli po poledni doktor národního týmu.

včera

MS v číslech: Predikce zápasů 3. hracího dne

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

včera

Odpočítával jsem každý den! Jak se Krzysztof Macias vrátil „domů“ a zářil

Zapsal Polsko po 22 letech na střeleckou listinu elitní skupiny mistrovství světa, vrátil se „domů“ a pomohl vybojovat překvapivý bod proti úřadujícím bronzovým medailistům z posledního šampionátu. Krzysztof Macias byl spolu s týmem krok od senzace. Zklamání? To byste v případě tohoto mladíka hledali jen těžko.

včera

Dostali jsem se do díry, za stavu 1:3 se to mohlo obrátit na obě strany, ví Sedlák

Nepovedená pasáž v úvodní třetině byla zažehnána. Národní tým sice prohrával s Norskem 1:3, nakonec ale ve druhém zápase na mistrovství světa zvítězil 6:3 a připisuje si druhou výhru na šampionátu. „Ukázali jsme psychickou sílu. Není lehké zvládnout takové zápasy,“ míní český útočník Lukáš Sedlák po zápase s Norskem.

včera

Rulík po dřině s Nory: První kritická situace. Kubalík? Nic příjemného

Jeho banda se druhý den turnaje ocitla v úzkých. Pustit urputné Nory o dva krůčky vpřed? To zavání průšvihem. Češi se ovšem před pulzující arénou nepoložili, triumfální povstání si vzal na paškál dvougólový kápo Roman Červenka. „Mužstvo ukázalo morálku a charakter,“ vyzdvihl hlavní kouč Radim Rulík před novináři.

před 2 dny

OBRAZEM: Konečně góly! Hoja hoj hrálo hned šestkrát

Gólová stavidla otevřena. Zatímco v předešlých čtyřech zápasech dali Češi dohromady jenom dvě branky ze hry, v sobotu proti Norům si konečně zastříleli. Nový Goal Horn od Walda Gangu hrál ve vyprodané O2 areně hned šestkrát.

před 2 dny

Bušení do vrat, pak obrat. Můj gól? Nepopsatelný pocit, září Beránek

Úvod, který skoro nikdo nečekal: v první třetině se Norové dostali do vedení 3:1. Českému výběru se však podařilo rychle snížit a čtyři minuty před koncem druhé třetiny to do svých rukou vzal Ondřej Beránek – po rychlém průniku zamířil na přední tyč a k radosti celé haly překonal norského gólmana. „Je to takový splněný sen,“ rozplýval se po prvním gólu na domácím šampionátu.

před 2 dny

USA zabraly. Jejich ofenzivní sílu poznalo Německo

Američtí hokejisté hodili za hlavu páteční pětigólový příděl od Švédů a ve svém druhém vystoupení na mistrovství světa s přehledem porazili Němce 6:1. Prosadilo se šest různých střelců.

před 2 dny

První český gól na MS? Červenkově lahůdce tleskal i Jágr

První rána kapitána! Úvodní českou trefu ze hry na mistrovství světa obstaral Roman Červenka, jenž hraje svůj 200. zápas v národním týmu. Vybruslil si zpoza branky do slotu, přehodil si puk do forhendu a pak nádherným věšákem rozbouřil O2 arenu.

před 2 dny

Kapitán mezi legendami! Červenka v repre zaokrouhlil druhou stovku startů

V minulosti leckdy nepřiměřeně kritizovaný, v poslední době ale sklízí hlavně pochvalné fráze. Roman Červenka bezpochyby patří k význačným personám samostatné české reprezentace. Tenhle status podtrhl kreativní playmaker v sobotu večer, když v národním týmu překlenul metu dvou set startů.