Tipsport Extraliga

Předkolo

Série PSG Zlín - HC Oceláři Třinec: 3:2

PSG Zlín Zlín ZLN 2 PO 07. 03. (1:1, 1:0, 0:0) 1
HC Oceláři Třinec Třinec TRI
PSG Zlín Zlín ZLN 3 ÚT 08. 03. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0 - 0:1) 4
SN
HC Oceláři Třinec Třinec TRI
HC Oceláři Třinec Třinec TRI 2 ČT 10. 03. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1) 3
P
PSG Zlín Zlín ZLN
HC Oceláři Třinec Třinec TRI 4 PÁ 11. 03. (2:1, 1:2, 1:0) 3
PSG Zlín Zlín ZLN
PSG Zlín Zlín ZLN 3 NE 13. 03. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0) 2
P
HC Oceláři Třinec Třinec TRI

Série HC Kometa Brno - Piráti Chomutov: 1:3

Piráti Chomutov Chomutov CHM 2 PO 07. 03. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0) 1
P
HC Kometa Brno Kometa KOM
Piráti Chomutov Chomutov CHM 2 ÚT 08. 03. (1:0, 1:0, 0:0) 0
HC Kometa Brno Kometa KOM
HC Kometa Brno Kometa KOM 3 ČT 10. 03. (0:0, 1:1, 2:1) 2
Piráti Chomutov Chomutov CHM
HC Kometa Brno Kometa KOM 3 PÁ 11. 03. (2:2, 0:1, 1:1) 4
Piráti Chomutov Chomutov CHM

Čtvrtfinále

Série HC Škoda Plzeň - HC Olomouc: 4:1

HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 1 PO 14. 03. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) 0
P
HC Olomouc Olomouc OLO
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 4 ÚT 15. 03. (1:1, 2:0, 1:1) 2
HC Olomouc Olomouc OLO
HC Olomouc Olomouc OLO 1 PÁ 18. 03. (0:2, 1:2, 0:4) 8
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ
HC Olomouc Olomouc OLO 2 SO 19. 03. (1:0, 0:0, 1:1) 1
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 2 ÚT 22. 03. (0:0, 1:0, 1:1) 1
HC Olomouc Olomouc OLO

Série BK Mladá Boleslav - Mountfield HK: 4:2

Mountfield HK Hr. Králové MHK 5 PO 14. 03. (2:0, 0:1, 3:1) 2
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL
Mountfield HK Hr. Králové MHK 3 ÚT 15. 03. (0:2, 1:0, 2:1 - 0:1) 4
P
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 3 PÁ 18. 03. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0 - 1:0) 2
SN
Mountfield HK Hr. Králové MHK
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 5 SO 19. 03. (2:0, 1:3, 1:1 - 0:0 - 1:0) 4
SN
Mountfield HK Hr. Králové MHK
Mountfield HK Hr. Králové MHK 4 ÚT 22. 03. (1:0, 1:0, 2:2) 2
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 4 ČT 24. 03. (3:0, 1:0, 0:0) 0
Mountfield HK Hr. Králové MHK

Série Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec: 0:4

Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 4 ST 16. 03. (1:0, 0:1, 3:0) 1
Piráti Chomutov Chomutov CHM
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 4 ČT 17. 03. (0:1, 2:0, 2:0) 1
Piráti Chomutov Chomutov CHM
Piráti Chomutov Chomutov CHM 1 NE 20. 03. (1:0, 0:1, 0:2) 3
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
Piráti Chomutov Chomutov CHM 2 PO 21. 03. (0:3, 1:2, 1:2) 7
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB

Série HC Sparta Praha - PSG Zlín: 4:1

HC Sparta Praha Sparta SPA 4 ST 16. 03. (2:0, 1:1, 1:2) 3
PSG Zlín Zlín ZLN
HC Sparta Praha Sparta SPA 0 ČT 17. 03. (0:0, 0:3, 0:1) 4
PSG Zlín Zlín ZLN
PSG Zlín Zlín ZLN 2 NE 20. 03. (1:1, 1:2, 0:0) 3
HC Sparta Praha Sparta SPA
PSG Zlín Zlín ZLN 1 PO 21. 03. (0:1, 0:2, 1:1) 4
HC Sparta Praha Sparta SPA
HC Sparta Praha Sparta SPA 5 ST 23. 03. (2:0, 1:1, 2:1) 2
PSG Zlín Zlín ZLN

Semifinále

Série HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha: 2:4

HC Sparta Praha Sparta SPA 3 ÚT 29. 03. (0:3, 2:1, 1:3) 7
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ
HC Sparta Praha Sparta SPA 4 ST 30. 03. (2:0, 2:2, 0:1) 3
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 2 SO 02. 04. (1:1, 0:2, 1:1) 4
HC Sparta Praha Sparta SPA
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 2 NE 03. 04. (0:0, 0:1, 2:0) 1
HC Sparta Praha Sparta SPA
HC Sparta Praha Sparta SPA 6 ST 06. 04. (0:0, 4:1, 2:0) 1
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ
HC Škoda Plzeň Plzeň PLZ 2 PÁ 08. 04. (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1) 3
P
HC Sparta Praha Sparta SPA

Série BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec: 0:4

Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 4 ČT 31. 03. (0:0, 2:1, 2:2) 3
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 5 PÁ 01. 04. (1:1, 1:1, 3:0) 2
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 0 PO 04. 04. (0:2, 0:1, 0:0) 3
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
BK Mladá Boleslav Ml. Boleslav MBL 2 ÚT 05. 04. (1:0, 1:3, 0:2) 5
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB

Finále

Série HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec: 2:4

Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 1 ČT 14. 04. (1:0, 0:2, 0:1) 3
HC Sparta Praha Sparta SPA
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 4 PÁ 15. 04. (1:2, 2:0, 1:0) 2
HC Sparta Praha Sparta SPA
HC Sparta Praha Sparta SPA 4 PO 18. 04. (0:0, 4:0, 0:1) 1
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
HC Sparta Praha Sparta SPA 1 ÚT 19. 04. (0:0, 0:3, 1:1) 4
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB 4 PÁ 22. 04. (1:2, 1:0, 2:1) 3
HC Sparta Praha Sparta SPA
HC Sparta Praha Sparta SPA 1 NE 24. 04. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1) 2
P
Bílí Tygři Liberec Liberec LIB
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - © Copyright: BPA sport marketing a.s. & eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz