Litoměřice vítají další reprezentanty: Dvořáka, Wolfa nebo Myšáka

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Prvoligový Stadion oznámil po Milanu Kloučkovi a Martinu Havelkovi jména dalších hráčů, kteří se v Litoměřicích zúčastní rozvojového programu pod patronací Českého svazu ledního hokeje.

Fanshop

Do tréninků se podle informací na oficiálních stránkách Stadionu zapojili: brankář Adam Wolf (Sparta), obránce Josef Myšák (Litvínov) a útočníci Jaroslav Dvořák, Filip Jirásek (oba Mountfield), Vojtěch Komárek, Tomáš Pšenička (oba Sparta) a Jan Bečvář (Litvínov).

Ze Sparty dále přišel zadák Martin Jandus, který je ale ročníku narození 1997 a věkem už tedy nespadá mezi juniory. 

Dosud největší zkušenosti s WSM Ligou má Vojtěch Komárek, jenž loni naskočil ke 33 zápasům za Ústí nad Labem (1+0). Zároveň zapsal tři starty ve sparťanském áčku.

V Benátkách strávil závěr minulého ročníku Martin Jandus a počínal si velmi dobře. Chválil ho i tehdejší spoluhráč Petr Kolmann. „Pro mě osobně má z našich mladých beků nejlepší vyhlídky do budoucna,“ řekl po sezoně pro hokejbenatky.cz. „Má hodně hravou hlavu a ruce, v tom vidím jeho velkou přednost. Je to velmi konstruktivní bek do přesilovky. Musí ale nabrat pár kil a přidat svalovou hmotu, aby se fyzicky vyrovnal ostatním hráčům.“

„Martin Jandus má hodně hravou hlavu a ruce. Je to velmi konstruktivní bek do přesilovky.“

Už loni se v Litoměřicích mihl Jaroslav Dvořák (12 utkání, 0+2), jenž byl před rokem součástí vítězného týmu na Memoriálu Ivana Hlinky. Dvořák už dokonce nakoukl do nejvyšší soutěže.

Wolf, Myšák, Jirásek, Bečvář i Pšenička, který poslední dva roky strávil v zámoří, na debut v mužské soutěži čekají.

Aktuální kádr HC Stadion Litoměřice

Brankáři: Milan Klouček, Michal Chmel, Martin Michajlov, Adam Wolf.

Obránci: Aleš Pavlas, Ondřej Smetana, Jiří Jebavý, Matěj Bažant, Štěpán Havránek, Dominik Málek, Jan Strejček, David Šesták, Martin Jandus, Josef Myšák.

Útočníci: Vítězslav Bílek, Jaroslav Kalla, Filip Hanták, Josef Stříbrný, Jaroslav Šimeček, Patrik Miškář, Radek Pilař, Ivan Řehoř, Pavel Zajan, Ondřej Sýkora, Vojtěch Kulda, Jakub Kmošek, Martin Havelka, Tomáš Pšenička, Vojtěch Komárek, Filip Jirásek, Jaroslav Dvořák, Jan Bečvář.

Martin Jandus loni nastoupil k prvnímu extraligovému zápasu v kariéře. Dále hrál za sparťanskou juniorku, Nymburk a Benátky nad Jizerou.

Martin Jandus loni nastoupil k prvnímu extraligovému zápasu v kariéře. Dále hrál za sparťanskou juniorku, Nymburk a Benátky nad Jizerou. | Foto: hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz