14. června 2017, 16:45
Marek HedbávnýČeský svaz ledního hokeje na svých stránkách zveřejnil rozpis příštího ročníku WSM Ligy. Na základě dohod mezi kluby v něm může dojít k dílčím změnám. Čtvrtfinále play off začne v úterý 27. února a semifinále v úterý 13. března.
Rozpis ve formátu PDF si můžete stáhnout zde.
1. kolo, sobota 9. září
Třebíč – Benátky n/J
Ústí n/L – Vsetín
Karlovy Vary – Frýdek-Místek
Kladno – Kadaň
Přerov – Prostějov
Litoměřice – České Budějovice
Slavia Praha – Havířov
2. kolo, středa 13. září
Benátky n/J – Havířov
České Budějovice – Slavia
Prostějov – Litoměřice
Kadaň – Přerov
Frýdek-Místek – Kladno
Vsetín – Karlovy Vary
Třebíč – Ústí nad Labem
3. kolo, sobota 16. září
Ústí n/L – Benátky n/J
Karlovy Vary – Třebíč
Kladno – Vsetín
Přerov – Frýdek-Místek
Litoměřice – Kadaň
Slavia – Prostějov
Havířov – České Budějovice
4. kolo, středa 20. září
Benátky n/J – České Budějovice
Prostějov – Havířov
Kadaň – Slavia
Frýdek-Místek – Litoměřice
Vsetín – Přerov
Třebíč – Kladno
Ústí n/L – Karlovy Vary
5. kolo, sobota 23. září
Karlovy Vary – Benátky n/J
Kladno – Ústí n/L
Přerov – Třebíč
Litoměřice – Vsetín
Slavia – Frýdek-Místek
Havířov – Kadaň
České Budějovice – Prostějov
6. kolo, pondělí 25. září
Benátky n/J – Prostějov
Kadaň – České Budějovice
Frýdek-Místek – Havířov
Vsetín – Slavia
Třebíč – Litoměřice
Ústí n/L – Přerov
Karlovy Vary – Kladno
7. kolo, středa 27. září
Kladno – Benátky n/J
Přerov – Karlovy Vary
Litoměřice – Ústí n/L
Slavia – Třebíč
Havířov – Vsetín
České Budějovice – Frýdek-Místek
Prostějov – Kadaň
8. kolo, sobota 30. září
Benátky n/J – Kadaň
Frýdek-Místek – Prostějov
Vsetín – České Budějovice
Třebíč – Havířov
Ústí n/L – Slavia
Karlovy Vary – Litoměřice
Kladno – Přerov
9. kolo, středa 4. října
Přerov – Benátky n/J
Litoměřice – Kladno
Slavia – Karlovy Vary
Havířov – Ústí n/L
České Budějovice – Třebíč
Prostějov – Vsetín
Kadaň – Frýdek-Místek
10. kolo, sobota 7. října
Benátky n/J – Frýdek-Místek
Vsetín – Kadaň
Třebíč – Prostějov
Ústí n/L – České Budějovice
Karlovy Vary – Havířov
Kladno – Slavia
Přerov – Litoměřice
11. kolo, pondělí 9. října
Litoměřice – Benátky n/J
Slavia – Přerov
Havířov – Kladno
České Budějovice – Karlovy Vary
Prostějov – Ústí n/L
Kadaň – Třebíč
Frýdek-Místek – Vsetín
12. kolo, středa 11. října
Benátky n/J – Vsetín
Třebíč – Frýdek-Místek
Ústí n/L – Kadaň
Karlovy Vary – Prostějov
Kladno – České Budějovice
Přerov – Havířov
Litoměřice – Slavia
13. kolo, sobota 14. října
Slavia – Benátky n/J
Havířov – Litoměřice
České Budějovice – Přerov
Prostějov – Kladno
Kadaň – Karlovy Vary
Frýdek-Místek – Ústí n/L
Vsetín – Třebíč
14. kolo, pondělí 16. října
Benátky n/J – Třebíč
Vsetín – Ústí n/L
Frýdek-Místek – Karlovy Vary
Kadaň – Kladno
Prostějov – Přerov
České Budějovice – Litoměřice
Havířov – Slavia Praha
15. kolo, středa 18. října
Havířov – Benátky n/J
Slavia – České Budějovice
Litoměřice – Prostějov
Přerov – Kadaň
Kladno – Frýdek-Místek
Karlovy Vary – Vsetín
Ústí nad Labem – Třebíč
16. kolo, sobota 21. října
Benátky n/J – Ústí n/L
Třebíč – Karlovy Vary
Vsetín – Kladno
Frýdek-Místek – Přerov
Kadaň – Litoměřice
Prostějov – Slavia
České Budějovice – Havířov
17. kolo, středa 25. října
České Budějovice – Benátky n/J
Havířov – Prostějov
Slavia – Kadaň
Litoměřice – Frýdek-Místek
Přerov – Vsetín
Kladno – Třebíč
Karlovy Vary – Ústí n/L
18. kolo, sobota 28. října
Benátky n/J – Karlovy Vary
Ústí n/L – Kladno
Třebíč – Přerov
Vsetín – Litoměřice
Frýdek-Místek – Slavia
Kadaň – Havířov
Prostějov – České Budějovice
19. kolo, pondělí 30. října
Prostějov – Benátky n/J
České Budějovice – Kadaň
Havířov – Frýdek-Místek
Slavia – Vsetín
Litoměřice – Třebíč
Přerov – Ústí n/L
Kladno – Karlovy Vary
20. kolo, středa 1. listopadu
Benátky n/J – Kladno
Karlovy Vary – Přerov
Ústí n/L – Litoměřice
Třebíč – Slavia
Vsetín – Havířov
Frýdek-Místek – České Budějovice
Kadaň – Prostějov
21. kolo, sobota 4. listopadu
Kadaň – Benátky n/J
Prostějov – Frýdek-Místek
České Budějovice – Vsetín
Havířov – Třebíč
Slavia – Ústí n/L
Litoměřice – Karlovy Vary
Přerov – Kladno
22. kolo, středa 15. listopadu
Benátky n/J – Přerov
Kladno – Litoměřice
Karlovy Vary – Slavia
Ústí n/L – Havířov
Třebíč – České Budějovice
Vsetín – Prostějov
Frýdek-Místek – Kadaň
23. kolo, sobota 18. listopadu
Frýdek-Místek – Benátky n/J
Kadaň – Vsetín
Prostějov – Třebíč
České Budějovice – Ústí n/L
Havířov – Karlovy Vary
Slavia – Kladno
Litoměřice – Přerov
24. kolo, pondělí 20. listopadu
Benátky n/J – Litoměřice
Přerov – Slavia
Kladno – Havířov
Karlovy Vary – České Budějovice
Ústí n/L – Prostějov
Třebíč – Kadaň
Vsetín – Frýdek-Místek
25. kolo, středa 22. listopadu
Vsetín – Benátky n/J
Frýdek-Místek – Třebíč
Kadaň – Ústí n/L
Prostějov – Karlovy Vary
České Budějovice – Kladno
Havířov – Přerov
Slavia – Litoměřice
26. kolo, sobota 25. listopadu
Benátky n/J – Slavia
Litoměřice – Havířov
Přerov – České Budějovice
Kladno – Prostějov
Karlovy Vary – Kadaň
Ústí n/L – Frýdek-Místek
Třebíč – Vsetín
27. kolo, středa 29. listopadu
Třebíč – Benátky n/J
Ústí n/L – Vsetín
Karlovy Vary – Frýdek-Místek
Kladno – Kadaň
Přerov – Prostějov
Litoměřice – České Budějovice
Slavia – Havířov
28. kolo, sobota 2. prosince
Benátky n/J – Havířov
České Budějovice – Slavia
Prostějov – Litoměřice
Kadaň – Přerov
Frýdek-Místek – Kladno
Vsetín – Karlovy Vary
Třebíč – Ústí nad Labem
29. kolo, středa 6. prosince
Ústí n/L – Benátky n/J
Karlovy Vary – Třebíč
Kladno – Vsetín
Přerov – Frýdek-Místek
Litoměřice – Kadaň
Slavia – Prostějov
Havířov – České Budějovice
30. kolo, sobota 9. prosince
Benátky n/J – České Budějovice
Prostějov – Havířov
Kadaň – Slavia
Frýdek-Místek – Litoměřice
Vsetín – Přerov
Třebíč – Kladno
Ústí n/L – Karlovy Vary
31. kolo, pondělí 18. prosince
Karlovy Vary – Benátky n/J
Kladno – Ústí n/L
Přerov – Třebíč
Litoměřice – Vsetín
Slavia – Frýdek-Místek
Havířov – Kadaň
České Budějovice – Prostějov
32. kolo, středa 20. prosince
Benátky n/J – Prostějov
Kadaň – České Budějovice
Frýdek-Místek – Havířov
Vsetín – Slavia
Třebíč – Litoměřice
Ústí n/L – Přerov
Karlovy Vary – Kladno
33. kolo, pátek 22. prosince
Kladno – Benátky n/J
Přerov – Karlovy Vary
Litoměřice – Ústí n/L
Slavia – Třebíč
Havířov – Vsetín
České Budějovice – Frýdek-Místek
Prostějov – Kadaň
34. kolo, středa 27. prosince
Benátky n/J – Kadaň
Frýdek-Místek – Prostějov
Vsetín – České Budějovice
Třebíč – Havířov
Ústí n/L – Slavia
Karlovy Vary – Litoměřice
Kladno – Přerov
35. kolo, pátek 29. prosince
Přerov – Benátky n/J
Litoměřice – Kladno
Slavia – Karlovy Vary
Havířov – Ústí n/L
České Budějovice – Třebíč
Prostějov – Vsetín
Kadaň – Frýdek-Místek
36. kolo, čtvrtek 4. ledna
Benátky n/J – Frýdek-Místek
Vsetín – Kadaň
Třebíč – Prostějov
Ústí n/L – České Budějovice
Karlovy Vary – Havířov
Kladno – Slavia
Přerov – Litoměřice
37. kolo, sobota 6. ledna
Litoměřice – Benátky n/J
Slavia – Přerov
Havířov – Kladno
České Budějovice – Karlovy Vary
Prostějov – Ústí n/L
Kadaň – Třebíč
Frýdek-Místek – Vsetín
38. kolo, středa 10. ledna
Benátky n/J – Vsetín
Třebíč – Frýdek-Místek
Ústí n/L – Kadaň
Karlovy Vary – Prostějov
Kladno – České Budějovice
Přerov – Havířov
Litoměřice – Slavia
39. kolo, sobota 13. ledna
Slavia – Benátky n/J
Havířov – Litoměřice
České Budějovice – Přerov
Prostějov – Kladno
Kadaň – Karlovy Vary
Frýdek-Místek – Ústí n/L
Vsetín – Třebíč
40. kolo, středa 17. ledna
Benátky n/J – Třebíč
Vsetín – Ústí n/L
Frýdek-Místek – Karlovy Vary
Kadaň – Kladno
Prostějov – Přerov
České Budějovice – Litoměřice
Havířov – Slavia
41. kolo, sobota 20. ledna
Havířov – Benátky n/J
Slavia – České Budějovice
Litoměřice – Prostějov
Přerov – Kadaň
Kladno – Frýdek-Místek
Karlovy Vary – Vsetín
Ústí nad Labem – Třebíč
42. kolo, středa 24. ledna
Benátky n/J – Ústí n/L
Třebíč – Karlovy Vary
Vsetín – Kladno
Frýdek-Místek – Přerov
Kadaň – Litoměřice
Prostějov – Slavia
České Budějovice – Havířov
43. kolo, sobota 27. ledna
České Budějovice – Benátky n/J
Havířov – Prostějov
Slavia – Kadaň
Litoměřice – Frýdek-Místek
Přerov – Vsetín
Kladno – Třebíč
Karlovy Vary – Ústí n/L
44. kolo, pondělí 29. ledna
Benátky n/J – Karlovy Vary
Ústí n/L – Kladno
Třebíč – Přerov
Vsetín – Litoměřice
Frýdek-Místek – Slavia
Kadaň – Havířov
Prostějov – České Budějovice
45. kolo, středa 31. ledna
Prostějov – Benátky n/J
České Budějovice – Kadaň
Havířov – Frýdek-Místek
Slavia – Vsetín
Litoměřice – Třebíč
Přerov – Ústí n/L
Kladno – Karlovy Vary
46. kolo, sobota 3. února
Benátky n/J – Kladno
Karlovy Vary – Přerov
Ústí n/L – Litoměřice
Třebíč – Slavia
Vsetín – Havířov
Frýdek-Místek – České Budějovice
Kadaň – Prostějov
47. kolo, středa 7. února
Kadaň – Benátky n/J
Prostějov – Frýdek-Místek
České Budějovice – Vsetín
Havířov – Třebíč
Slavia – Ústí n/L
Litoměřice – Karlovy Vary
Přerov – Kladno
48. kolo, sobota 10. února
Benátky n/J – Přerov
Kladno – Litoměřice
Karlovy Vary – Slavia
Ústí n/L – Havířov
Třebíč – České Budějovice
Vsetín – Prostějov
Frýdek-Místek – Kadaň
49. kolo, středa 14. února
Frýdek-Místek – Benátky n/J
Kadaň – Vsetín
Prostějov – Třebíč
České Budějovice – Ústí n/L
Havířov – Karlovy Vary
Slavia – Kladno
Litoměřice – Přerov
50. kolo, sobota 17. února
Benátky n/J – Litoměřice
Přerov – Slavia
Kladno – Havířov
Karlovy Vary – České Budějovice
Ústí n/L – Prostějov
Třebíč – Kadaň
Vsetín – Frýdek-Místek
51. kolo, středa 21. února
Vsetín – Benátky n/J
Frýdek-Místek – Třebíč
Kadaň – Ústí n/L
Prostějov – Karlovy Vary
České Budějovice – Kladno
Havířov – Přerov
Slavia – Litoměřice
52. kolo, sobota 24. února
Benátky n/J – Slavia
Litoměřice – Havířov
Přerov – České Budějovice
Kladno – Prostějov
Karlovy Vary – Kadaň
Ústí n/L – Frýdek-Místek
Třebíč – Vsetín
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz