Doporučujeme
před 2 dny

GM Zlína o přestavbě kádru, Holíkovi i penězích. Baráž? Změna je nutná

I letos zažil Zlín divokou sezonu. Berani opět bojovali až do konce základní části o přímý postup do play off Chance ligy, a nakonec dokráčeli až do finále. V něm nestačili na Vsetín. Generální manažer klubu Jan Pravda mluví v rozhovoru pro Hokej.cz o příčinách finálové porážky, stavění kádru na příští ročník nebo formátu baráže.

fangear.cz

před 4 hod

Záskok v osmé minutě? Když tam člověk leze, nemyslí na to, říká brankář Vystrčil

(VANTAA, od našeho zpravodaje) Český tým do osmnácti let má za sebou druhé vystoupení na světovém šampionátu ve Finsku. Na úvodní výhru nad Švýcarskem nenavázal, poněvadž Kanadě podlehl vysoko 0:6. Už v osmé minutě se do branky dostal původně náhradník Břetislav Vystrčil, který inkasoval jen dvakrát z celkových čtyřiadvaceti střel.

před 6 hod

Jecho cítil proti Kanadě speciální nádech: Mrzí mě, jak to dopadlo

(VANTAA, od naší zpravodajky) V bitvě s Kanadou strávil urostlý útočník Adam Jecho na ledě přes dvacet minut. Do statistik se zapsal také čtyřmi střelami, ale stejně jako jeho spoluhráči na gólmana nevyzrál. Zámořský styl hokeje není pro Jecha neznámou, neboť letošní sezonu odehrál právě v Kanadě.

včera

Zastavily nás zbytečné fauly, mrzí Galvase. Extraliga a MS? Jiný hokej

(VANTAA, od našeho zpravodaje) Česká osmnáctka své druhé utkání na světovém šampionátu prohrála. Tým kouče Davida Čermáka den po výhře nad Švýcary nedokázal zaskočit favorizovanou Kanadu, která těžila z výborného vstupu do utkání. Porážku 0:6 hodnotil Tomáš Galvas, jenž byl z české strany vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

včera

Rulík: Moc vyloučení, jinak jednoznačné. Co Vrána se Špačkem?

(TRENČÍN, od našeho zpravodaje) Dvojnásobná střelecká převaha, zápas pod kontrolou a za odměnu výhra. Národní tým bez výraznějších komplikací zvládl první federální derby se Slovenskem. Na výkon z Trenčína bude chtít výběr Radima Rulíka v pozměněné sestavě navázat i v Bratislavě.

včera

0:4 po osmi minutách. Katastrofální start už osmnáctka nenapravila

Den po úvodní výhře nad Švýcarskem museli hokejisté české osmnáctky skousnout facku od Kanady. Tempo favorita absolutně nezachytili, dostali gól už v páté sekundě, do osmé minuty ještě další tři a bylo hotovo. Lavinu alespoň Češi zabrzdili, nicméně ani ze spousty přesilových her neskórovali a prohráli 0:6.

včera

To je příběh! Růžička už zase dává góly v play off

Martin Růžička se v play off potýká se zdravotními problémy, v předešlých zápasech proto vždy zvládl jenom pár střídání. Ani v jednom z šestnácti utkání neskóroval, v důležitý moment, kdy Oceláři odvracejí pardubické mistrovské oslavy, se ale legendární útočník přece jen prosadil a poslal Třinec do vedení 1:0.

včera

Jihlava oznámila další odchody, končí i nejlepší střelec

Po už dříve oznámených odchodech Fabiena Kočího, Otakara Šika a Vítězslava Brože se v prvoligové Jihlavě loučí další trojlístek hráčů: brankář Filip Maláč, obránce Adam Dvořák a útočník Šimon Jelínek. Ani u jednoho z nich zatím není známo, kam má namířeno.