Vyberte nejlepší akci února v anketě Zlatá helma SENCOR

Zlatá helma SENCOR

6. března 2016, 11:24

hokej.cz

I druhý měsíc v kalendářním roce byl v Tipsport extralize plný zajímavých akcí a gólů. A proto je tu znovu tradiční anketa Zlatá helma SENCOR, ve které máte možnost vybrat z šesti akcí uplynulého měsíce. Zapojte se do hlasování a rozhodněte, která z nich je tou nejlepší! Můžete tak učinit až do pátku 11. března.

Fanshop

Hlasovat můžete na této stránce

Podmínky registrace a hlasování:

Uživatel internetových stránek portálu HOKEJ.CZ, který se řádným způsobem zaregistroval, odesláním registračního formuláře poskytuje společnosti BPA sport marketing a.s. (dále jen "Provozovatel") souhlas se zpracováním jeho osobních údajů uvedených v tomto či rozšířeném formuláři. Uživatel prohlašuje, že si je vědom svých práv týkajících se ochrany jeho osobních údajů vyplývajících ze Zákona.

Uživatel je srozuměn s tím, že Provozovatel bude zpracovávat jeho osobní údaje poskytnuté v souvislosti se soutěží i pro nabízení obchodu nebo služeb, za účelem vytváření finančních zdrojů v souladu s cíli a posláním Provozovatele jako marketingového partnera ČSLH, zejména pro rozvoj českého hokeje.

Provozovatel prohlašuje, že je správcem osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Zákon“).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz