Doporučujeme
včera

Jednatel Ústí: Klub byl zakopaný, dluhy ho překvapily. Co postup?

Budoucnost hokeje v Ústí nad Labem byla během posledních měsíců značně nejistá. Dokonce hrozilo, že Slovan přihlásí jen krajskou soutěž. Nejhorší scénáře jsou však zažehnány a Severočeši chystají tým pro 2. ligu. Bez přehnaných ambicí a velkohubých prohlášení. „Ústecký hokej se musí dát po všech stránkách dohromady,“ přiznává jeho jednatel Lukáš Vobecký.

fangear.cz

včera

Poruba na ledě, nakonec bez obránce Hlaváče

Poruba už ladí formu na novou prvoligovou sezonu, v níž bude usilovat o obhajobu prvenství v základní části. Na ledě trénuje v takřka kompletním složení, zatím chybějí akorát legionáři Aaron Berisha s Augustem Nilssonem.

před 2 dny

Prvoligový Přerov vyzkouší dva slovenské útočníky

Hokejisté prvoligového Přerova v pondělí zahájili přípravu na ledě. Trenéru Michalu Mikeskovi se v rámci try-outu hlásil i slovenský forvard Jakub Jadrný, brzy se k Zubrům připojí ještě jeho krajan Ondrej Šišolák.

před 2 dny

Hra Cornellu? Rychlost a hity, zápasy týmu z NCAA budou bavit

Jeden z hokejových vrcholů letošního léta se blíží. Cornell Big Red, tým zámořské univerzitní soutěže NCAA, v rámci přípravy nastoupí v českých arénách proti extraligovým týmům Sparty a Karlových Varů, rovněž také proti výběru české Univerzitní ligy ledního hokeje.

před 2 dny

Přestup léta v Maxa lize? Takhle Roman bodoval v Mladé Boleslavi

Zkušený forvard Ondřej Roman byl v uplynulé základní části se 23 body (8+15) třetím nejproduktivnějším útočníkem Mladé Boleslavi. Přesto během léta ohlásil comeback do mateřské Poruby. Čím jí bude platný? Jak je vidno ze sestřihu, například skvělým výběrem místa. Ve slotu si počíná vskutku mazácky.

před 2 dny

TOP 5 posil Sokolova: novým lídrem obrany je Pulpán

Sokolov po jarním výbuchu, kdy se mizernými výkony v poslední čtvrtině základní části připravil o play off, sáhl ke změnám v klubovém vedení i realizačním týmu. Rošády se dotkly také hráčského kádru. Kdo všechno má pomoct k nápravě uplynulého ročníku?

před 2 dny

X: To je partička! A reakce na Červenkův podpis v Pardubicích

Jaromír Jágr se na svou poslední sezonu chystá se současnými českými hvězdami Davidem Pastrňákem a Martinem Nečasem. Věhlasnou partičku doplňuje Roman Červenka, jenž se podpisem s Pardubicemi postaral o jeden z největších přestupů extraligové historie. Není divu, že právě jeho comebackem do Česka poslední týdny žije hokejová komunita (nejen) na sociální síti X.

před 3 dny

Od bronzové fantazie to nejde. Teď dvacítka podlehla Finům 1:4

Otočku v bitvě o bronz na posledním šampionátu máme ještě v živé paměti, ale od úžasného vítězství 8:5 už se české reprezentaci do 20 let proti Finům nedaří. Prohrála i třetí vzájemný duel v novém cyklu, tentokrát na finské půdě ve Vierumäki po poměrně jasném průběhu.

před 3 dny

Cesta do NHL: Potřebuju hlavně svaly, říká Šapovaliv

Matyáš Šapovaliv ví, že bude muset nabrat svaly, aby se stal hráčem připraveným na NHL. Jak se to dvacetiletému nadějnému centru Vegas Golden Knights daří? Dle jeho slov, která poskytl pro oficiální ligový web, hodně kuřecího masa s rýží a pravidelným tréninkem.

před 3 dny

TOP 5 posil Kolína: silné brankoviště a perspektivní útok

Kolín se v uplynulé sezoně strachoval o záchranu, nakonec ale ve vyrovnané prvoligové tabulce málem povyskočil až do play off. Podobně nejistý a napjatý scénář možná čeká Kozly i v nadcházející sezoně. Kdo zatím patří k jejich nejvýraznějším posilám?