Hokejka TV
před 3 dny

Chlapík o Spartě: Láká mě titul. Co hrálo roli při odchodu ze Švýcarska?

Hokejový útočník Filip Chlapík se po roce ve švýcarském klubu Ambri-Piotta vrací do Sparty, s níž podepsal tříletou smlouvu. Pětadvacetiletý účastník nedávného mistrovství světa sice po loňském odchodu uzavřel s Ambi-Piottou dvouletý kontrakt, ale nakonec zvolil dřívější návrat. Se Spartou v sezoně 2021/22 získal Chlapík stříbro a v základní části byl nejproduktivnějším hráčem, nejlepším střelcem i nahrávačem. Jak se těší na další působení ve Spartě?

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

před 11 hod

Posilovna Ekrta nebaví, odmala vzhlíží k Lukešovi. Který nešvar ho trápí?

V minulé sezoně patřil Jan Ekrt k nejlepším střelcům litvínovské juniorky a šanci dostal také v kádru druholigového Chomutova. Sezonu pak zakončil reprezentačním turnajem a právě kempy s národním týmem hodnotí mladý útočník jako největší hokejový zážitek. Co dalšího na sebe v dotazníku prozradil?

před 2 dny

Tkachuk burcuje Floridu: Pokud srazíme kolos z Vegas, zapíšeme se do historie!

Florida Panthers vstoupí v noci ze soboty na neděli do finále Stanley Cupu proti Vegas. Bude se jednat teprve o druhou finálovou sérii v historii Panterů, kteří dosud hráli o nejslavnější hokejový grál pouze v roce 1996. Tehdy padli s Coloradem 0:4. Před startem poslední série letošních bojů o Stanley Cup jsou nicméně hráči Floridy pořádně nabuzení a jedním z hlavních motivátorů je Matthew Tkachuk.

před 2 dny

Finále Stanley Cupu? Armádní derby! Jak dalo vojsko Floridě i Vegas tvář

Pod pojmem "armádní derby" si člověk v hokejovém světě zpravidla představí KHL a souboj mezi petrohradským SKA a CSKA Moskva. S lehkou nadsázkou jde nicméně stejné označení použít pro letošní finále Stanley Cupu. Vlastníky Panterů a Zlatých rytířů jsou totiž absolventi prestižní vojenské akademie ve West Pointu. A jak Bill Foley, tak Vincent Viola jsou na svou minulost hrdí a americkou armádu výrazně propsali do klubové identity. Jak?

před 2 dny

Dubas o Crosbym a Malkinovi: Vsázím na ně a jdu do toho s nimi!

Když 14. dubna ukončili spolupráci s generálním manažerem Ronem Hextallem a prezidentem pro hokejové operace Brianem Burkem, naznačili vlastníci Penguins ze skupiny Fenway Sports Group, že s hledáním náhrady nebudou spěchat. Žádná ukvapená rozhodnutí.

před 3 dny

Ledová klapka 2023: Odborná porota vybrala TOP 5 videí každé kategorie

Šestý ročník ankety Ledová klapka, která hledá nejlepší hokejová videa v Česku, míří ke svému cíli. Odborná porota vybrala TOP 5 videí každé kategorie a nyní bude rozhodovat o tom, která povstanou na pomyslných stupních vítězů. Hlasovat budou i fanoušci, kteří vyberou NEJ video na základě svého hlasování. Která videa budou usilovat o celkové prvenství a finanční odměnu? Vyhlášení proběhne v úterý 6. června.

před 3 dny

Jandač o MS, tlaku i Jalonenovi: Odvolání? Není to téma!

„Čtvrtfinále bylo letos náš strop," říká otevřeně bývalý trenér národního týmu Josef Jandač. V rozhovoru se zamýšlí nad světovým šampionátem, rozebírá pozici Kariho Jalonena a v neposlední řadě přidává svůj pohled na to, jakým směrem by se reprezentace mohla vydat dál