Zápasy

Příklepy

5. 7. - 9:23

Pětinásobný mistr Slovenska končí kariéru

Ve 37 letech ukončil kariéru Michal Kokavec, dlouholetý útočník slovenské nejvyšší soutěže a celkem pětinásobný tamní mistr. Účastník MS dvacetiletých 2003 získal tituly se Slovanem Bratislava a Žilinou, kde po příchodu z Dubnice končil uplynulou sezonu. Kokavec ukončil vrcholovou činnost ze zdravotních příčin.

5. 7. - 8:18

Seabrook by se mohl vrátit do sestavy Chicaga

Kanadský obránce Brent Seabrook by se mohl vrátit do sestavy Chicaga, pokud dojde na obnovení sezony v NHL. Olympijský vítěz 2010 se na konci roku 2019 zranil a mimo hru měl být do konce ročníku. Nucená pauza vlivem koronaviru ovšem podle The Athletic umožnila, aby se zkušený bek uzdravil.

5. 7. - 8:15

Útočník Nättinen bude hrát za Ambri-Piottu

Finský útočník Julius Nättinen míří do Švýcarska, dohodl se na roční smlouvě s HC Ambri-Piotta. Někdejší talent Anaheimu dosud působil v Jyväskylä, kde během minulé sezony sehrál 54 utkání, vstřelil 33 gólů a přidal 22 nahrávek. S 55 body byl Nättinen nejproduktivnějším hráčem finské Liigy.

4. 7. - 8:31

Finský mistr světa míří do Švédska

Finský reprezentační útočník Niko Ojamäki poprvé v kariéře vyzkouší zahraniční angažmá. Mistr světa 2019 ukončil působení v Tappara Tampere, jeho novým zaměstnavatelem bude švédský Lindköping. V uplynulém ročníku finské Liigy sehrál Ojamkäki 60 utkání, zaznamenal 19 gólů a 16 nahrávek.

3. 7. - 15:57

Švéd Printz ve 39 letech ukončil kariéru

Švédský obránce David Printz ve 39 letech ukončil aktivní kariéru. Bývalý zadák Philadelphie, který v NHL nastoupil ke 13 utkáním, byl naposledy hráčem Frölundy. Předtím působil mj. v Djurgardenu, německém Norimberku či rakouském Dornbirnu, jeden zápas KHL si připsal si připsal za Slovan Bratislava.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz