Zápasy

Příklepy

25. 6. - 16:06

Majitel bronzu z OH 2018 posílí Minsk

Kanadský obránce Stefan Elliott, který loni získal bronzovou medaili na olympiádě v Koreji, je novou posilou Dinama Minsk. Bývalý zadák Colorada, Arizony, Nashvillu či Ottawy hrál v minulé sezoně převážně za farmu Senators, ruskou KHL už před časem okusil v Kazani.

25. 6. - 14:05

Švýcar Haas jedná s Edmontonem

Švýcarský reprezentační útočník Gaetan Haas by mohl podepsat smlouvu s Edmontonem a odejít do NHL. Podle Swiss Hockey News dostal vicemistr světa 2018 od Oilers nabídku a aktuálně s klubem jedná. Minulou sezonu strávil Haas v Bernu, sehrál 59 utkání NLA, vstřelil 19 gólů a přidal 26 nahrávek.

25. 6. - 11:18

Obránce Hunt pokračuje v Minnesotě

Obránce Brad Hunt bude nadále pokračovat v Minnesotě, s vedením  Wild se dohodl na novém dvouletém kontraktu za 1.4 miliónu dolarů. Hunt přišel do Minnesoty během uplynulé sezony z Vegas, celkem v ročníku 2018-19 sehrál 42 utkání NHL a zaznamenal 12 bodů.

25. 6. - 7:59

Sanheim prodloužil smlouvu s Flyers

Kanadský obránce Travis Sanheim bude nadále oblékat dres Philadelphie, s vedením klubu se dohodl na nové dvouleté smlouvě, která mu zajistí celkový příjem ve výši 3.25 miliónů dolarů. V minulé sezoně sehrál Sanheim za Flyers 82 utkání NHL, vstřelil devět gólů a přidal 26 nahrávek.

25. 6. - 7:55

Carolina vyměnila de Haana do Chicaga

K velké výměně v NHL došlo mezi týmy Caroliny a Chicaga. Kádr Hurricanes opustili obránce Calvin de Haan a finský útočník Aleksi Saarela, z Chicaga naopak odcházejí švédský brankář Anton Forsberg a jeho krajan – obránce Gustav Forsling.

Video

HOKEJKA

Červen 25
dnešní den v roce 1924

Jack Darragh

Krátce po skončení hokejové kariéry v Ottawě ve věku 33 let zemřel na peritonitidu v důsledku prasklého slepého střeva člen hokejové Síně slávy Jack Darragh. Celou svou kariéru strávil v Ottawě Senators, s níž získal čtyři Stanley Cupy. Ve finále 1921 proti Vancouveru dokonce vstřelil oba góly svého týmu v rozhodujícím utkání. Během kariéry si udržel průměr jedné branky na dva zápasy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz