Brankář Pavlát se trefil přes celé hřiště! Ale trochu jsem se bál, přiznává. Bude platit

Foto: Karel Švec, Český hokej

Parádní tečku mělo přípravné utkání mezi hokejisty pražské Slavie a Plzně. Postaral se o ni plzeňský gólman Dominik Pavlát, jenž se v závěru trefil přes celé kluziště do prázdné klece Pražanů.

Fanshop národního týmu

„Byl na mě nahozený puk. Trochu jsem se bál, protože v tu chvíli jsem před sebou viděl spoustu hráčů, ale říkal jsem si, proč to nezkusit, i když nějaká zodpovědnost vůči týmu tam samozřejmě je. Ale já si věřil, i když původně jsem chtěl pouze vyhodit puk,“ prozrazuje Dominik Pavlát v rozhovoru pro web plzeňského klubu.

„Až v kabině jsem se dozvěděl, že byl signalizovaný ofsajd, ale to jsem vůbec nevěděl. Každopádně mě překvapilo, že Slavie takhle brzy odvolala gólmana, tak jsem to prostě zkusil a jsem za to moc rád,“ doplňuje Dominik Pavlát.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominik Pavlát (@d_pavlat39)

Ten svou trefou přes celé kluziště pojistil výhru Plzně nad Slavií v poměru 4:2. „Kluci říkali, že jsem dal více gólů, než někteří hráči za celou přípravu,“ směje se plzeňský brankář. „Puk schovaný mám, uzmul mi ho a popsal Kuba Vais (masér a kustod HC Škoda Plzeň – pozn. red.). A jestli budu něco platit do kasy? Asi mě to nemine,“ přiznává.

„Hlavně jsem ale rád, že jsme vyhráli, protože jsme teď neměli povedené zápasy. Cením si, že jsme se z toho dostali takto před ligou. Myslím, že je to důležitá výhra,“ dodává na závěr Dominik Pavlát.

Foto: Karel Švec, Český hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz