Chcete na brněnské Carlson Hockey Games? Volný prodej startuje!

15. března 12:00

Tomáš Čekal

Ani ne 10 dní před startem slovenského mistrovství světa čeká Českou republiku hokejový svátek. Ve čtvrtek 2. května odstartují v Brně Carlson Hockey Games 2019. Národní tým zde sehraje zápasy s Finy, Švédy a Rusy. Další dvě utkání bez české účasti budou součástí víkendových denních balíčků. Předprodej vstupenek odstartoval ve čtvrtek 14. března v 10 hodin pro registrované členy komunity Hokejka.cz. V pátek 15. března poté od 12 hodin začne volný prodej. Vstupenky můžete kupovat online na hokejkaticket.cz a prodejní síti ticketportal.cz.

Nový fanshop

Vstupenky – hokejkaticket.cz

Na turnaj fanoušky zve i Martin Erat, ikona brněnské Komety a opora národního týmu, s nímž mimo jiné vybojoval olympijský bronz v Turíně v roce 2006 a téhož roku stříbro na MS v Rize.

Do Brna se reprezentace vrátí po čtyřech letech, kdy se zde odehrál duel Česko – Finsko. Mimo jiné o výhře 3:2 na nájezdy tehdy rozhodl Jakub Voráček. „Hokejové hry Carlsonu budou vrcholnou domácí reprezentační akcí. Poslední brněnské turnaje byly z pohledu návštěvnosti i bouřlivé atmosféry vynikající reklamou a velmi pozitivně hodnoceny všemi účastníky. Půjde o poslední prověrku před mistrovstvím světa, a tak jsem přesvědčená, že nás čekají velmi atraktivní duely s nabitými soupiskami. Fanoušky na hokej srdečně zveme,“ říká ředitelka BPA sport marketing Jana Obermajerová.

„Pár dní před mistrovstvím světa se účastníci Carlson Hockey Games představí v Brně již s většinou hráčů, kteří potom pocestují do Bratislavy nebo Košic,“ doplnil prezident Českého hokeje Tomáš Král. „ Diváci, kteří se na světový šampionát nedostanou, tak mají jedinečnou příležitost, jak vidět řadu skvělých hokejistů v akci. Věřím proto, že v Brně přivítají všechna zúčastněná mužstva plné tribuny a výborná atmosféra.“     

Rozpis utkání Carlson Hockey Games, Brno

Čtvrtek 2. května

  • od 17:30, Česko – Finsko

Sobota 4. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

  • od 14:00, Rusko – Finsko
  • od 18:30, Česko – Švédsko

Neděle 5. května (vstupenky na obě utkání pouze v balíčku)

  • od 14:00, Švédsko – Finsko
  • od 18:00, Česko – Rusko

Ceny vstupenek a balíčků

čtvrtek 2. 5., cena 1 vstupenky

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

790,-

sezení (růžová)

590,-

sezení s omezeným výhledem

490,-

stání (hnědá)

350,-

vozíčkáři

350,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

   

sobota 4. a neděle 5. 5., cena 1 denního balíčku

kategorie

cena v Kč

sezení střed (modrá)

1090,-

sezení (růžová)

890,-

sezení s omezeným výhledem

740,-

stání (hnědá)

540,-

vozíčkáři

540,-

děti do 120 cm (bez nároku na místo)

zdarma

Plánek DRFG Areny

  • Fanoušci mohou na utkání/den zakoupit max. 6 vstupenek/balíčků
  • Předprodej pro členy hokejka.cz od čtvrtka 14. 3. 2019 od 10 hodin
  • Volný prodej od pátku 14. 3. 2019 od 12 hodin
  • Sektor E je zejména pro aktivní fanoušky národního týmu

Další informace k zápasům

Pro fanoušky budou tradičně připraveny různé doprovodné aktivity, o nichž bude Český hokej ve spolupráci se svým výhradním marketingovým partnerem, společností BPA sport marketing a.s., průběžně informovat zejména prostřednictvím sociálních sítí národního týmu (@narodnitym). Stejně tak o případných opatřeních spojených se zápasem (bezpečnostní, doprava na utkání apod.).

Členové komunity HOKEJKA.CZ mají slevu 20,- Kč na vstupenku při nákupu maximálně 6 kusů vstupenek na jedno utkání/balíček. Při koupi musí použít své HOKEJKA ID, které najdou po přihlášení na webu www.hokejka.cz nebo v pravidelných HOKEJKA NEWS. Na hokejka.cz se můžete neustále bezplatně registrovat.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz