Další posila pro Piráty? Zatím se upsala jen do konce srpna

Dominik Sklenář | Foto: piratichomutov.cz

O místo ve tvořícím se chomutovském kádru zabojuje i útočník Dominik Sklenář, jenž naposledy působil ve Znojmě. Piráti o jeho příchodu informovali na svých webových stránkách.

„Stále mladý útočník s téměř dvěma stovkami startů v první lize je vždycky zajímavý pro tým, který do soutěže postoupí,“ říká sportovní manažer a zároveň hlavní trenér Martin Pešout.

Dominik Sklenář podepsal stejně jako Marek Berka smlouvu prozatím do konce srpna s případnou opcí na celou nadcházející prvoligovou sezonu 2024/25.

„Nicméně okruh kandidátů pro náš prvoligový kádr chceme mít trochu širší a během přípravného období si vybrat nejvhodnější typy pro doplnění kádru,“ vysvětluje Pešout.

„Okruh kandidátů pro náš prvoligový kádr chceme mít trochu širší a během přípravného období si vybrat nejvhodnější typy pro doplnění kádru.“

„Já doufám, že půjde o delší spolupráci, ale zatím jsme se domluvili, že se přijdu ukázat a na konci srpna se pobavíme, jak to bude dál,“ přibližuje 23letý útočník, který první ligu hrál i v Litoměřicích, Havířově, Ústí nad Labem, Kolíně, Třebíči či na Slavii. Na kontě má také tři extraligové starty za Hradec Králové.

Sklenář přiznává, že Chomutov sleduje už od mládeže. „Ročníkově jsem totiž vyrůstal s Kubou Laukem, se kterým jsem se potkával i v reprezentacích,“ vypráví a přidává i jednu perličku.

„V mladším dorostu jsme tady s Letňany vyhráli 7:0. Dá se říct, že na Chomutov mám jen dobré vzpomínky, když vezmu i semifinále druhé ligy se Znojmem.“

„Dobře si pamatuju jeden ze zápasů v mladším dorostu, který jsme tady s Letňany vyhráli 7:0. Dá se říct, že na Chomutov mám jen dobré vzpomínky, když vezmu i semifinále druhé ligy se Znojmem,“ usmívá se.

Sklenář je po postupu už osmou posilou Pirátů, kteří mají na tvořící se soupisce pro první ligu už 24 jmen – čtyři brankáře, devět obránců a jedenáctku útočníků.

Tvořící se kádr Pirátů Chomutov

Brankáři:
Martin Altrichter, Richard Běhula, Michael Petrásek, Pavel Jekel.

Obránci:
Jakub Březák, Filip Eliáš, Radek Havel, Patrik Kadeřávek, Vít Seemann, Petr Ulrych, Jakub Váchal, Štěpán Němec, Vojtěch Husinecký.

Útočníci:
Petr Eret, Jiří Fronk, Tomáš Guman, Tomáš Koblížek, František Mála, Jan Svoboda, Tadeáš Svoboda, Martin Tůma, Darek Hejcman, Marek Berka, Dominik Sklenář.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz