Další změny v Motoru! Loučí se dva útočníci, Raška míří do Poruby

Foto: hcmotor.cz

Extraligové České Budějovice hlásí další změny v kádru, který opouštějí útočníci Miroslav Indrák a Adam Raška. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

25letý Miroslav Indrák přišel na jih Čech jako jedna z letních posil, jenže stihl odehrát jen šest utkání s bilancí 0+0. Naposledy se představil 11. listopadu v Karlových Varech, od té doby jej trápí dlouhodobé zranění, a tak se s ním vedení dohodlo na ukončení smlouvy.

„Jedná se o šikovného střelce. Jsem velice rád, že jsme jej získali do kádru.“

O rok starší Adam Raška v aktuálním ročníku odehrál 18 střetnutí, v nichž dal jeden gól a přidal osm asistencí. V posledních utkáních ale neměl místo v základní sestavě, nehrál už měsíc, proto ve zbytku sezony pomůže v rámci hostování ambiciózní prvoligové Porubě.

„Jedná se o šikovného střelce. Jsem velice rád, že jsme jej získali do kádru,“ hlásí generální manažer porubského klubu Pavel Hinner na adresu útočníka, který se tak vrací do rodného kraje. Adam Raška pochází z Kopřivnice, mládežnická léta strávil také ve Vítkovicích. 

Další změna se týká mladíka Ivana Lytvynova, 20letý obránce znovu odchází na střídavé starty do Havířova, kterému v letošní sezoně Chance ligy pomohl už v pěti zápasech. „V případě potřeby se ale může do Motoru kdykoli vrátit,“ informují v Českých Budějovicích.

Vedení aktuálně posledního týmu extraligové tabulky tak pokračuje ve změnách v kádru, který v minulých dnech posílili obránce Jan Štencel nebo útočník Gabin Ville. Oba by se měli ukázat v duelu s Litvínovem, který můžete od 17:20 sledovat živě na Hokejka TV.

Kádr Madeta Motor České Budějovice

Brankáři:
Marek Čiliak, Jan Strmeň, Štěpán Maleček, Marek Dvořák.

Obránci:
René Vydarený, Karel Plášil, Pavel Pýcha, Ondřej Slováček, Jan Štencel, Jakub Suchánek, Ivan Lytvynov, Ondřej Kachyňa, Václav Svach, Šimon Kubíček.

Útočníci:
Martin Beránek, Jakub Čížek, Zdeněk Doležal, Miroslav Forman, David Gilbert, Miroslav Holec, Vít Christov, Vít Jonák, Václav Karabáček, Albert Michnáč, Martin Novák, Pavel Novák, Radek Prokeš, Roman Přikryl, Matěj Toman, Matouš Venkrbec, Gabin Ville, Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz