Flašar s Jičínem utekl do kabiny a naštval Frýdek: Vybrečeli si gól!

Poslední dobou se na hokejových stadionech rozmáhá jeden nešvar – úprky do kabiny na protest proti verdiktům rozhodčích. Další taková trapná záležitost byla k vidění ve Frýdku-Místku, kde Nový Jičín jen těžko překousával neuznání branky a odebral se do šatny. Až zpráva o změně verdiktu hosty přiměla k pokračování ve hře. "Vybrečeli si to," nechápe frýdecký útočník Marek Růžička, jehož tým se za dlouhé čekání soupeři dokonale pomstil a nasázel mu jedenáct branek!

HokejkaTV

Na světelné tabuli svítil čas 0:56, když kotouč překvapivě skončil za Danečkovými zády. A zatímco hosté se radovali, domácí byli přesvědčeni o tom, že šlo o neregulérní gól. "Borec z Nového Jičína trefil jen boční síťku, ve které byla díra," hlásí dvacetiletý útočník Růžička, jehož teorii původně zastával také hlavní arbitr David Krenželok. Jeho gesto bylo jasné a v Aleši Flašarovi to pořádně vřelo.

"Řekl, že pokud rozhodčí gól neuznají, tak odejdou do kabiny. Takže šli, něco takového se příliš nevidí, pro mě to byla premiéra," přiznává frýdecký mladík, ten rozhodnutí bouřliváka na novojičínské střídačce nechápe. "Myslím, že je to naprosto zbytečné gesto se takhle už v první minutě utkání urážet a chodit do šatny," prozrazuje. Možná také proto, aby se klání mohlo dohrát, byla trefa uznána.

Extraligové farmy nadělovaly, Kolín dál suverénní. V Břeclavi nepadl gól »

"Beru to tak, že si Nový Jičín ten gól vybrečel. Jinak to ani brát nejde, úplně všichni museli vidět, že to nešlo brankou," pokračuje Růžička. Nehrálo se více než deset minut a pro tým Nového Jičína údajně musel do kabiny až čárový rozhodčí s tím, že branka byla uznána, a tak se mohlo pokračovat ve hře. Za své nesportovní gesto však hosté inkasovali od sudího dvě minuty pro hráčskou lavici.

Jejich zdržování hry bylo potrestáno a rozjetá frýdecká mašina byla při chuti také v dalších minutách a třetinách. "Byli jsme zdravě naštvaní, protože jsme museli čekat skoro patnáct minut na to, než se uráčí přijít z kabiny. Chtěli jsme jim proto dát co nejvíce gólů a pomstít se za dlouhé čekání." A to se třinecké farmě povedlo na jedničku. Při střeleckém koncertu porazila Nový Jičín vysoko 11:3.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz