Foto: severstalclub.ru
22. února 2019, 21:19
Petr DejnožkaPoslední kolo základní části měla na programu Kontinentální hokejové liga, do hry se dostala trojice brankářů. Zatímco Marek Langhamer i přes skvělý výkon další výhru Chabarovsku nevychytal, Hrachovina nepustil v rozstřelu ani jeden nájezd a stal se oporou vítězství Barysu. Hvězdou večera je však gólman Dominik Furch, který vychytal čisté konto proti moskevskému Spartaku. Hokejisté Slovanu Bratislava se s letošním ročníkem rozloučili těsnou porážkou.
Série výher brankáře Marka Langhamera byla v posledním kole základní části Kontinentální hokejové ligy přerušena, na vině byl tým Vladivostoku, který v přímém souboji o předposlední pozici východní konference svoje umístění uhájil. Za svá záda sice z devatenácti pokusů pustil jediný, i to ale k porážce Chabarovsku stačilo. V posledním utkání před vyvrcholením v podobě Gagarinova poháru dostal šanci i Dominik Hrachovina, v souboji s Kunlunem inkasoval v první polovině utkání dvakrát, poté však svoji klec zavřel, neinkasoval ani v následných nájezdech a tím pádem vychytal pro Barys vítězství.
Lepší pozici ve vyřazovacích bojích vybojoval tým Josefa Jandače a Jiřího Kalouse, který si v přímé bitvě o třetí místo poradil se Sekáčovou Kazaní. Slovan Bratislava se s letošním ročníkem rozloučil důstojnou porážkou 0:2, místo náhradního brankáře tentokrát zaujal mladý slovenský zadák David Boldizar. Skvělých 35 zákroků předvedl v souboji se Spartakem Moskva brankář Dominik Furch, který za svá záda nepustil jediný kotouč a mohl na závěr oslavit čisté kont
V prvním kole Gagarinova poháru budeme svědky jediného českého souboje, Jakub Nakládal s Jaroslavlí vyzve v osmifinálové sérii Sýkorovo Soči. Parta okolo produktivního Řepíka a obránce Mozíka se postaví favorizovanému CSKA Moskva, šok základní části z Jekatěrinburgu s gólmanem Kovářem bude muset pozici favorita potvrdit proti Traktoru Čeljabinsk.
V ostatních ligách to pálilo především útočníkovi Lukášovi Lhotákovi z Fribourgu, který dvěma trefami skolil Ambri-Piotta. Jeho dva góly soupeře nalomily, nic nezměnila ani korekce stavu po asistenci nejproduktivnějšího hráče švýcarské ligy Dominika Kubalíka.
ADMIRAL VLADIVOSTOK – AMUR CHABAROVSK 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 43. Mereskin (Miščenko).
KUNLUN PEKING – BARYS ASTANA 2:3 po nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Shore (Savinainen, Wolski), 25. Wolski – 5. Petuchov, 42. A. Petersson (Cormier, Bochenski), rozh. náj. R. Starčenko.
METALLURG MAGNITOGORSK – BARS KAZAŇ 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Antipin (Ellison), 14. Rasmussen (Pakarinen), 47. Ellison (N. Kuljomin, Rasmussen), 60. Ljubimov (Vereščagin, N. Shore).
TRAKTOR ČELJABINSK – SKA PETROHRAD 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov).
SEVERSTAL ČEREPOVEC – SPARTAK MOSKVA 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Jakimov (Chochlov, Monachov), 39. Gračjov (Kudako, I. Zacharčuk), 58. Kudako (Jakimov).
CSKA MOSKVA – DINAMO RIGA 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 26. Světlakov (Tělegin, Marčenko), 30. Vey (Kaprizov), 60. Grigorenko.
DYNAMO MOSKVA – TORPEDO NIŽNIJ NOVGOROD 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Tarasov (Zackrisson, Čajkovský), 30. Kagarlickij (Indrašis, Šipačov), 34. I. Makarov (Mozer, Mojsejev), 60. Mozer (I. Makarov) – 36. Sabolič (Šenfeld, Aljajev).
JOKERIT HELSINKY – DINAMO MINSK 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Jensen Aabo (O'Neill), 22. Nicklas Jensen (Moses), 38. Platt (A. Grant) – 4. Wiercioch (A. Těreščenko), 18. A. Těreščenko (Wiercioch, Blum), 28. Q. Howden (Kogaljov, Lisovec), 49. Pulkkinen (Lisovec, Parfejevec), 59. A. Těreščenko (Q. Howden).
AVANGARD OMSK – SIBIR NOVOSIBIRSK 7:3 (4:1, 3:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. K. Semjonov (Jemelin), 10. Zernov (Šumakov, J. Medveděv), 16. I. Michejev (Širokov, J. Medveděv), 19. Fisenko (Manukjan, Stas), 22. Stålberg (Jemelin, Šumakov), 26. K. Semjonov (Jaremčuk), 29. Šumakov (Pokka, K. Semjonov) – 14. Michajlov (Prince, Brulé), 34. Kazakov (Prince), 46. Šarov (Demidov, Sajustov).
SOČI – SLOVAN BRATISLAVA 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 39. Polunin (Kapustin), 60. J. Alexandrov.
VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST – AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 30. Makejev (Švec-Rogovoj, Katičev) – 5. Česalin (Jegoršev, Chripunov), 13. A. Garejev (Trjamkin), 37. Česalin (Trjamkin, Ljamin), 49. Krikunov (Kučerjavenko, Denis Kazionov), 59. Česalin (Gurkin, Gračjov).
Tabulka západní konference:
1. | CSKA Moskva | 62 | 43 | 10 | 0 | 9 | 191:75 | 106 | |
2. | Petrohrad | 62 | 45 | 4 | 5 | 8 | 209:80 | 103 | |
3. | Jaroslavl | 62 | 34 | 6 | 6 | 16 | 159:118 | 86 | |
4. | Jokerit | 62 | 32 | 5 | 6 | 19 | 197:164 | 80 | |
5. | Dyn. Moskva | 62 | 27 | 6 | 6 | 23 | 153:139 | 72 | |
6. | Soči | 62 | 19 | 9 | 10 | 24 | 145:155 | 66 | |
7. | Sp. Moskva | 62 | 21 | 7 | 8 | 26 | 156:158 | 64 | |
8. | Viťaz | 62 | 23 | 5 | 7 | 27 | 134:169 | 63 | |
9. | Din. Riga | 62 | 18 | 8 | 10 | 26 | 129:155 | 62 | |
10. | Čerepovec | 62 | 14 | 9 | 5 | 34 | 124:178 | 51 | |
11. | Dyn. Minsk | 62 | 15 | 2 | 8 | 37 | 119:180 | 42 | |
12. | Slovan Bratislava | 62 | 10 | 5 | 3 | 44 | 101:213 | 33 |
Tabulka východní konference:
1. | Jekatěrinburg | 62 | 39 | 8 | 1 | 14 | 191:125 | 95 | |
2. | Barys Astana | 62 | 28 | 10 | 10 | 14 | 190:149 | 86 | |
3. | Magnitogorsk | 62 | 35 | 6 | 2 | 19 | 182:132 | 84 | |
4. | Omsk | 62 | 29 | 10 | 5 | 18 | 177:133 | 83 | |
5. | Kazaň | 62 | 34 | 4 | 6 | 18 | 165:139 | 82 | |
6. | Ufa | 62 | 24 | 7 | 10 | 21 | 158:140 | 72 | |
7. | Nižnij Novgorod | 62 | 20 | 7 | 10 | 25 | 176:193 | 64 | |
8. | Traktor Čeljabinsk | 62 | 18 | 9 | 4 | 31 | 102:151 | 58 | |
9. | Novosibirsk | 62 | 19 | 5 | 6 | 32 | 148:192 | 54 | |
10. | Nižněkamsk | 62 | 15 | 8 | 6 | 33 | 130:164 | 52 | |
11. | Kunlun | 62 | 19 | 1 | 11 | 31 | 142:190 | 51 | |
12. | Vladivostok | 62 | 18 | 5 | 5 | 34 | 139:176 | 51 | |
13. | Chabarovsk | 62 | 17 | 3 | 9 | 33 | 126:175 | 49 |
Osmifinále play off:
CSKA Moskva – Viťaz Moskevská oblast (Řepík, Mozík, Hrivík)
SKA Petrohrad – Spartak Moskva (Hanzl, Hudáček)
Lokomotiv Jaroslavl (Nakládal, Salák) – Soči (Bakoš, trenér Sýkora)
Jokerit Helsinky – Dynamo Moskva
Avtomobilist Jekatěrinburg (Kovář) – Traktor Čeljabinsk
Barys Astana (Hrachovina) – Torpedo Nižnij Novgorod
Metallurg Magnitogorsk (Bulíř, trenéři Jandač a Kalous) – Salavat Julajev Ufa
Bars Kazaň (Sekáč) – Avangard Omsk
KOŠICE – NITRA 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Suja (Kafka, Slovák), 32. Petráš (Suja, Sýkora), 44. Brophey (Dudáš, Petráš) – 9. Lantoši (TS), 25. Buček (Bortňák), 30. Buček (Majdan, Morrison), 40. Scheidl (Lantoši, Kerbashian).
ŽILINA – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Ru. Huna (Jenčík, Bárta), 11. Jenčík (Matejka), 24. Surovka (Rehák), 35. Bárta (Huna, Ručkay), 42. Podešva (Hvila), 48. Huna (Jenčík) – 37. Piatka (Uhrík, Nádašdi),
DETVA – TRENČÍN 2:6 (2:2, 0:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Hodgson (McLean), 17. Chovan (Puliš) – 1. Sojčík (Starosta), 14. Varga (Radjenovic, Bokroš), 25. Sádecký (Bartovič, Krejči), 27. Varga (Sojčík, Ölvecký), 39. Švec (Radjenovic), 52. Hecl (Bartovič).
ZVOLEN – MAC BUDAPEŠŤ 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 29. Chovan (Kelemen), 39. Kytnár (Handlovský), 60. Kytnár.
DVTK – BANSKÁ BYSTRICA 4:5 po prodloužení (1:3, 3:0, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Milam (Crawford, Vas), 21. Pance (Kulmala, Sziranyi), 22. Kulmala (Magosi), 28. Loiseau (Vas, Sziranyi) – 2. Lamper (Šoltés), 3. Mihálik (Asselin, Selleck), 16. Higgs (Feille), 47. Lamper (Surový), 63. Asselin (Feille).
Tabulka:
1. | B. Bystrica | 55 | 31 | 7 | 5 | 12 | 191:133 | 112 | |
2. | Zvolen | 55 | 29 | 7 | 7 | 12 | 183:121 | 108 | |
3. | Nitra | 55 | 30 | 5 | 4 | 16 | 210:135 | 104 | |
4. | Košice | 55 | 30 | 4 | 5 | 16 | 179:134 | 103 | |
5. | Poprad | 55 | 27 | 9 | 3 | 16 | 161:140 | 102 | |
6. | Nové Zámky | 55 | 25 | 6 | 5 | 19 | 141:124 | 92 | |
7. | Trenčín | 55 | 23 | 7 | 4 | 21 | 146:131 | 87 | |
8. | DVTK | 55 | 22 | 6 | 8 | 19 | 145:145 | 86 | |
9. | Detva | 55 | 16 | 3 | 8 | 28 | 145:191 | 62 | |
10. | MAC Ujbuda | 55 | 16 | 3 | 7 | 29 | 151:192 | 61 | |
11. | L. Mikuláš | 55 | 16 | 2 | 3 | 34 | 124:172 | 55 | |
12. | Žilina | 55 | 11 | 7 | 5 | 32 | 147:207 | 52 | |
13. | Slovensko U20 | 24 | 0 | 0 | 2 | 22 | 30:128 | 2 |
část vítězů
FEHÉRVÁR AV19 – VÍDEŇ 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Tikkanen (Koskiranta, Erdely) – 23. Olden (Mullen, Holzapfel), 24. Nissner (Holzapfel, Vause).
KLAGENFURT – GRAZ 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 23. Kozek (Richter, Strong) – 5. Oleksuk (Kirchschlager, Grafenthin), 44. Zusevics (Kainz), 50. Kirchschlager (Grafenthin, Setzinger), 58. Oberkofler (Setzinger, Oleksuk).
SALCBURK – BOLZANO 4:3 po prodloužení (2:0, 1:3, 0:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Herburger (Trattnig, VandeVelde), 17. Hochkofler (Baltram, Raymond), 22. VandeVelde (Herburger, Hughes), 65. Herburger (Hughes) – 23. Bernard, 27. Nordlund (Blunden, Marchetti), 31. Petan (Carozza).
část poražených
DORNBIRN – LINEC 4:3 po prodloužení (0:1, 0:1, 3:1 – 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Timmins (Picard, Reid), 47. Haussle (Macierzynski, Magnan), 55. Timmins (Connelly, Dupont), 62. Timmins (Connelly, Trotter) – 16. Davies (Kapstad, DaSilva), 22. Davies (Locke, DaSilva), 47. Kearns (Carle, Kapstad).
INNSBRUCK – VILLACH 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 10. Yogan (Šedivý, Lavoie), 24. Antonitch (Kudělka, Netík) – 19. Alderson.
Tabulka – část vítězů:
1. | Graz | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:7 | 18 | |
2. | Vienna | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13:4 | 15 | |
3. | Klagenfurt | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12:11 | 8 | |
4. | Bolzano | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10:14 | 4 | |
5. | Salcburk | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9:16 | 4 | |
6. | Fehervar AV19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7:16 | 0 |
Tabulka – část poražených:
7. | Znojmo | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16:6 | 13 | |
8. | Linec | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 9:12 | 10 | |
9. | Dornbirn | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 11:11 | 6 | |
10. | Innsbruck | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11:16 | 5 | |
11. | Villach | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | 3 |
AUGBSURG – KOLÍN NAD RÝNEM 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 20. White (McNeill), 52. White – 47. Kohler (Zalewski, Despres).
BREMERHAVEN – KREFELD 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 7. Nehring (Alber, Zengerle), 20. Nehring (Lavallee, Alber), 26. Schwartz (Urbas), 53. Nehring (Feser), 60. Zengerle (Feser, Nehring) – 17. Berglund (Costello), 36. Hanson (Bruggisser, Patzold).
INGOLSTADT – EISBÄREN BERLÍN 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Garbutt (Koistinen, Olver), 51. Mashinter (Elsner, Cannone) – 6. Ranford (MacQueen, Aubry), 40. MacQueen (Noebels, Sheppard), 54. Noebels (Backman).
MANNHEIM – MNICHOV 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 30. Seider (Desjardins, Wolf) – 2. Hager, 32. Ehliz (Abeltshauser, Wolf).
NORIMBERK – DÜSSELDORF 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 44. Lalonde (Reimer, Bender), 54. Reimer (Weiss), 58. Kislinger (Bassen, Dupuis) – 14. McKiernan (Marshall), 24. K. A. Olimb (Flaake).
SCHWENNINGER – WOLFSBURG 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 30. Dehner (Sparre, Machacek), 35. Weiss (Karachun, Dehner), 44. Fauser (Aubin, Mochel).
STRAUBING – ISERLOHN 4:5 (0:2, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 28. Connolly (Mouillierat, Seigo), 43. Williams (Daschner), 47. Pfleger (Filin, Loibl), 53. Connolly (Mouillierat) – 15. Dotzler (Martinovic, Fischer), 17. Turnbull (Trupp, Bergmann), 37. Fischer (Ellerby, Weidner), 38. Bergmann (Trupp, Turnbull), 55. Yeo (Florek, Ellerby).
Tabulka:
1. | Mannheim | 49 | 33 | 2 | 6 | 8 | 182:111 | 109 | |
2. | Mnichov | 49 | 30 | 5 | 6 | 8 | 169:107 | 106 | |
3. | Düsseldorf | 49 | 18 | 9 | 10 | 12 | 147:128 | 82 | |
4. | Augsburg | 49 | 23 | 4 | 5 | 17 | 140:127 | 82 | |
5. | Kolín n. R. | 49 | 23 | 4 | 5 | 17 | 136:129 | 82 | |
6. | Ingolstadt | 49 | 21 | 7 | 3 | 18 | 148:144 | 80 | |
7. | Straubing | 49 | 19 | 6 | 6 | 18 | 149:141 | 75 | |
8. | Bremerhaven | 49 | 19 | 6 | 6 | 18 | 161:154 | 75 | |
9. | Eisbären Berlín | 49 | 17 | 6 | 2 | 24 | 134:158 | 65 | |
10. | Norimberk | 49 | 18 | 3 | 3 | 25 | 151:157 | 63 | |
11. | Krefeld | 49 | 11 | 10 | 3 | 25 | 134:164 | 56 | |
12. | Iserlohn | 49 | 15 | 2 | 6 | 26 | 155:177 | 55 | |
13. | Wolfsburg | 49 | 14 | 1 | 10 | 24 | 121:173 | 54 | |
14. | Schwenninger | 49 | 9 | 8 | 2 | 30 | 102:159 | 45 |
BERN – DAVOS 3:4 (0:0, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 37. Kampf (Heim, Boychuk), 51. Blum (Arcobello), 60. Ruefenacht – 26. Lindgren (Barandun, Nygren), 36. Lindgren (Ambuhl, Nygren), 39. Nygren (Pestoni), 55. Rodin (Ambuhl, Lindgren).
BIEL – LANGNAU 4:3 po nájezdech (1:1, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Pouliot, 34. Tschantre, 47. Sataric (Rajala), rozhodující nájezd Hugli – 8. Elo, 28. Gustafsson), 48. Berger (Huguenin).
CURYCH – LUGANO 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 24. Hollenstein (Geering, Wick), 27. Suter (Noreau, Červenka), 30. Herzog (Pettersson), 46. Bachofner (Miranda), 53. Pettersson (Wick, Klein).
FRIBOURG – AMBRI-PIOTTA 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Lhoták (Schmutz), 22. Lhoták (Bykov), 59. Marchon – 59. Hofer (D. Kubalík).
LAUSANNE – ZUG 5:2 (1:0, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 4. Genazzi (Jeffrey, Bertschy), 24. Leone (Moy), 26. Kenins (Partanen, Nodari), 37. Vermin (Jeffrey, Moy), 39. Jeffrey (Vermin) – 57. Zgraggen (Albrecht), 59. Simion (Martschini).
RAPPERSWIL – SERVETTE 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Wellman (Clark), 60. Ness (Spiller, Kristo) – 8. Fritsche (Maillard), 26. Tommernes, 33. Simek, 54. Fransson.
Tabulka:
1. | Bern | 45 | 29 | 3 | 2 | 11 | 128:80 | 95 | |
2. | Zug | 45 | 28 | 1 | 4 | 12 | 146:99 | 90 | |
3. | Lausanne | 46 | 24 | 1 | 3 | 18 | 130:114 | 77 | |
4. | Langnau | 45 | 21 | 4 | 3 | 17 | 122:112 | 74 | |
5. | Biel | 45 | 21 | 2 | 3 | 19 | 135:126 | 70 | |
6. | Ambri-Piotta | 45 | 18 | 6 | 4 | 17 | 125:128 | 70 | |
7. | Curych | 45 | 18 | 5 | 4 | 18 | 111:116 | 68 | |
8. | Fribourg | 45 | 21 | 2 | 1 | 21 | 115:113 | 68 | |
9. | Lugano | 45 | 20 | 2 | 2 | 21 | 139:127 | 66 | |
10. | Servette | 46 | 18 | 4 | 4 | 20 | 124:141 | 66 | |
11. | Davos | 45 | 11 | 3 | 1 | 30 | 104:155 | 40 | |
12. | Rapperswil | 45 | 8 | 1 | 3 | 33 | 76:144 | 29 |
Esbjerg – Odense 8:3
Rodovre – Aalborg 2:3 po nájezdech
Herning – Herlev 3:4 po prodloužení
Rungsted – Sonderjyske 2:4
Tabulka:
1. | Rungsted | 39 | 25 | 4 | 1 | 9 | 147:99 | 84 | |
2. | Sonderjyske | 39 | 19 | 8 | 4 | 8 | 124:85 | 77 | |
3. | Frederikshavn | 39 | 18 | 5 | 5 | 11 | 121:105 | 69 | |
4. | Aalborg | 39 | 17 | 5 | 3 | 14 | 124:103 | 64 | |
5. | Esbjerg | 39 | 16 | 4 | 6 | 13 | 124:119 | 62 | |
6. | Herning | 40 | 14 | 5 | 5 | 16 | 120:107 | 57 | |
7. | Rodovre | 39 | 12 | 2 | 12 | 13 | 103:127 | 52 | |
8. | Herlev | 39 | 11 | 5 | 1 | 22 | 118:131 | 44 | |
9. | Odense | 39 | 4 | 2 | 3 | 30 | 77:182 | 19 | |
10. | Hvidovre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Amiens – Chamonix Mont-Blanc 4:1 (za hosty Klimíček 0+1)
Grenoble – Anglet 4:2 (za hosty Sova 0+1)
Bordeaux – Štrasburk 1:4 (za hosty Havlíček 1+0, Důras 0+1, Fujerík 0+1 a Deyl 0+1)
Gap – Rouen 4:6
Lyon – Angers 4:3 po prodloužení (za domácí Andres 1+1)
Tabulka:
1. | Rouen | 42 | 35 | 4 | 2 | 1 | 183:78 | 115 | |
2. | Grenoble | 42 | 31 | 5 | 0 | 6 | 190:86 | 103 | |
3. | Amiens | 42 | 20 | 5 | 3 | 14 | 123:99 | 73 | |
4. | Angers | 42 | 20 | 4 | 3 | 15 | 138:136 | 71 | |
5. | Gap | 42 | 18 | 2 | 4 | 18 | 127:130 | 62 | |
6. | Bordeaux | 42 | 18 | 2 | 6 | 16 | 119:117 | 55 | |
7. | Nice | 42 | 15 | 4 | 1 | 22 | 143:141 | 54 | |
8. | Chamonix Mont-Blanc | 42 | 14 | 1 | 5 | 22 | 131:151 | 49 | |
9. | Mulhouse | 42 | 11 | 4 | 5 | 22 | 103:154 | 46 | |
10. | Lyon | 42 | 10 | 6 | 2 | 24 | 103:142 | 44 | |
11. | Anglet | 42 | 11 | 2 | 6 | 23 | 110:158 | 43 | |
12. | Štrasburk | 42 | 7 | 3 | 5 | 27 | 103:181 | 32 |
čtvrtfinále play off
Podhale – Torun 1:2, stav série 1:2
Tychy – Gdaňsk 1:3 (za hosty Vítek 1+ 0 a Steber 0+1), stav série 1:2
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz