Hodonín trénuje v Břeclavi, hlásí devět nováčků! Jak vypadá kádr?

Foto: shkhodonin.cz

Hokejisté Hodonína zahájili druhou fázi přípravy na sousedním břeclavském ledě, trenéři Michal Konečný a Aleš Flašar mají k dispozici hned devět nových tváří.

HokejkaTV

„Kluky známe. Víme, koho jsme si sem přivedli. Když to bude fungovat podle našich představ, tým zůstane v tomto složení a budeme s ním pracovat. Je lepší, když je mužstvo pohromadě,“ hlásí na klubovém webu nový kouč hodonínských hokejistů Michal Konečný.

Andrease Kubáně v brankovišti nově doplní Jan Hlaváč, jenž naposledy chytal v Novém Jičíně. Staronovou tváří do obrany je Slovák Peter Vanek, po konci u Bobrů zamířil k Drtičům Vladimír Váňa a dalšími dvěma nováčky jsou obránci Robert Věžník s Petrem Slabým.

„Nemohu říct, že už nikdo nepřijde. Máme pár hráčů v hledáčku, vytipované dvě akvizice. Pokud se nechytnou v první lize, měli by jít k nám.“

Čtyřiadvacetiletý Vanek působil na jihu Moravy už v sezoně 2014/15, o dva roky mladší Váňa má na kontě dokonce jeden extraligový start za Zlín, a náctiletí mladíci? Věžník si už druhou ligu vyzkoušel v dresu Žďáru nad Sázavou a Slabý hájil pelhřimovské barvy.

Do ofenzivy pak dorazilo na zkoušku kvarteto hráčů. Jan Sokolík to v klubu zkoušel po návratu ze zámoří už loni, Jan Hasoň naposledy hrál pod Konečným za Plameny, devatenáctiletý Kamil Klíma přišel z Orlové a stejně starý Matěj Pröschl působil ve zlínské mládeži.

Komplikace pro Drtiče. Na stadionu se rekonstruuje osvětlení

Trenérský štáb už další hráče zkoušet nechce, ale posílení kádru nevylučuje. „Nemohu říct, že už nikdo nepřijde. Máme pár hráčů v hledáčku, vytipované dvě akvizice. Pokud se nechytnou v první lize, měli by jít k nám,“ líčí Konečný, který s Drtiči trénuje v Břeclavi.

Na Zimním stadionu Václava Nedomanského probíhá rekonstrukce osvětlení, pro tamní tým je to komplikace. „Není to ideální, ale musíme si s tím poradit,“ hlásí Konečný, jenž přes brzké odpolední začátky tréninků chválí své svěřence za přístup a že stíhají dojíždět.

Sestava SHK Hodonín na tréninku v Břeclavi

Brankáři:
Andreas Kubáň, Jan Hlaváč.

Obránci:
Vladimír Váňa, Martin Miklík, Ondřej Ševčík, Jan Fišera, Robert Věžník, Petr Slabý, Peter Vanek.

Útočníci:
Jan Matějka, Jan Hasoň, Petr Jurča, Dominik Matula, Matěj Charvát, Lukáš Finsterle, David Janás, Tom Polák, Jan Sokolík, Kamil Klíma, Kristián Leška, Matěj Pröschl.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz