Hokej v číslech: Predikce zápasů 25. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 25. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

První prosincovou neděli nás čeká v Tipsport extralize kompletní program 25. kola základní části.

Největším favoritem dnešních zápasů jsou České Budějovice, které čeká souboj s Kladnem. Rytíři si v pátek vyšlápli na Litvínov, jenž se dnes představí pro změnu ve Vítkovicích. Právě ostravský celek je podle našeho modelu v utkání favoritem s šancí na výhru lehce přes 60 %.

Podobně na tom je také hradecký Mountfield, který hostí Plzeň. Šance na výhru lehce pod 60 % pak má Sparta, jež hraje v Karlových Varech, Mladá Boleslav proti Olomouci a také Liberec v domácím duelu s Kometou.

Nejvyrovnanější duel lze papírově čekat v Třinci, kde se ve šlágru kola představí Pardubice – Dynamo je v tomto duelu lehkým favoritem.

Naše tipy

HC Energie Karlovy Vary (2,76)

Karlovy Vary jsou na domácím ledě proti Spartě outsiderem, náš model Game Score ale vidí jejich souboj s druhým týmem tabulky vyrovnaněji než sázkové kanceláře.

HC Škoda Plzeň (3,36)

Stejná situace je také v případě Plzně, která je na ledě Mountfieldu také v pozici outsidera, ne ovšem takovým, jak predikují podle kurzů sázkové kanceláře. Výhoda je tak na straně hostů.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz