Hokejová tombola 50:50 nově na Kladně! Matěj věnoval výhru nadaci

18. září 2019, 14:04

hokej.cz

Nováček Tipsport extraligy se zapojil do Hokejové tomboly a hned na prvním domácím zápase se vybralo neuvěřitelných 22 500 korun! Polovina z vybrané částky vždy putuje na nadační fond Knights foundation, druhá polovina pak výherci, který se losuje přímo na zápase. Prvním vítězem tomboly se stal Matthew Hronik, který si mohl domů odnést krásných 11 250 Kč, místo toho svoji výhru věnoval právě na nadační fond Knights foundation. Svým počinem si Matěj získal velký respekt. Děkujeme!

Výherce Matěj je fanoušek Kladna už od mala díky tátovi. Na domácí zápasy Rytířů chodí Matěj pravidelně a teď si užívá extraligu. „Matějovi patří obrovské poděkování, a nejen za mě, ale i za nadaci smekám klobouček. Díky Matějovi, teď máme na transparentním účtu o 11 250 korun více a můžeme už v nadaci Knights Foundation psát další příběh. Nadace vznikla teprve před několika dny a pomalu se rozvíjí, a myslím si, že lepší start jsme si pro nadaci ani nemohli představit,“ okomentoval situaci jeden ze zakladatelů nadace Knights Foundation Adam Soukup.

Hokejová tombola 50:50 je na Kladně novinkou. V rámci prvního zápasu se prodalo 450 tiketů a k tomu, aby se stal Matěj prvním výhercem na zápase Rytířů, mu stačily čtyři tikety po 50 Kč. „Před sezonou jsme dostali nabídku realizovat na Kladně Hokejovou tombolu 50:50. Mně se tyto možnosti, jak někomu zpestřit zápas, udělat radost a ještě někomu pomoci, hrozně líbí. Neváhal jsem ani minutu a společně s lidmi z Tipsportu jsme se do toho pustili tak, aby se vše stihlo už na úvodní zápas,“ komentoval situaci kolem tomboly Soukup.

„Matějovi patří obrovské poděkování, a nejen za mě, ale i za nadaci smekám klobouček.“

Rytířská nadace pod názvem Knights Foundation vznikla teprve na začátku září a už napsala jeden příběh, který můžete najít přímo na webu nadace www.knightsfoundation.cz. Kladenský hokejový klub spolu se svými fanoušky už ale dlouhodobě podporuje nejrůznější dobročinné projekty a jen za posledních 8 let pod názvem Rytíři Kladno na charitu věnoval hodně přes milion korun. Například na úspěšné dražby dresů a akce na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně, Dr. Klauna, spolek Dobrý skutek, Komunitní centrum Vítej nebo iniciativu Movember a další pomoc organizacím či jednotlivcům, kteří jsou v těžké životní situaci.

Klub se ale od letošní sezony rozhodl všechny své dobročinné aktivity zastřešit pod hlavičkou vznikající Nadace Rytířů Kladno - Knights Foundation s vlastním transparentním účtem a možnostmi větší interakce s fanoušky i partnery, která vygeneruje více prostředků a pomoci potřebným. Angažovanost v oblasti společenské odpovědnosti je pro hokejové Kladno důležitým, nikoliv prázdným pojmem!

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz