soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | 8. třída – turnaj o mistra | SŽ8 Vítkovice | 5 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||||||||||||||
2017-2018 | 8. třída – turnaj o mistra | SŽ8 Vítkovice | 5 | 1 | 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
2018-2019 | ELIOD ELD | D Vítkovice | 38 | 24 | 33 | 57 | 62 | 78 | 16 | 8 | 4 | 3 | 2 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – V | D Vítkovice | 18 | 10 | 17 | 27 | 30 | 39 | 9 | 8 | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – 2. část – B | D Vítkovice | 20 | 14 | 16 | 30 | 32 | 39 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – play off – B | D Vítkovice | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – závěrečný turnaj | D Vítkovice | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 | Moravskoslezský kraj | 6 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 – sk. A | Moravskoslezský kraj | 6 | 2 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
8. třída – turnaj o mistra | SŽ8 Vítkovice | 3 | 7 | 1 | 8 | -2 | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
2019-2020 | ELIOD ELD | D Vítkovice | 32 | 17 | 24 | 41 | 25 | 50 | 25 | 20 | 2 | 2 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Východ | D Vítkovice | 13 | 9 | 4 | 13 | 2 | 17 | 15 | 8 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – o pořadí v play off | D Vítkovice | 19 | 8 | 20 | 28 | 23 | 33 | 10 | 12 | 1 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže | Moravskoslezský kraj | 8 | 4 | 3 | 7 | 1 | 7 | 6 | 6 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže – sk. A | Moravskoslezský kraj | 6 | 4 | 2 | 6 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Olympiáda dětí a mládeže – play off | Moravskoslezský kraj | 2 | 0 | 1 | 1 | -1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | ELD | D Vítkovice | 6 | 7 | 9 | 16 | 14 | 16 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
ELD – Východ | D Vítkovice | 6 | 7 | 9 | 16 | 14 | 16 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
JLA | J Vítkovice | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
JLA – z.č. | J Vítkovice | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Extraliga dorostu | 1 klub | 80 | 48 | 69 | 117 | 103 | 149 | 46 | 34 | 6 | 6 | 2 | |||
Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 14 | 6 | 9 | 15 | 1 | 7 | 6 | 12 | 1 | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Juniorská liga akademií | 1 klub | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
8. třída – MMČR | 1 klub | 13 | 9 | 6 | 15 | 5 | 19 | 14 | 8 | 1 | 3 | 3 |
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021-2022 | Reprezentace 18 (celá sezona) | Česko 18 | 21 | 5 | 8 | 13 | - | - | - | 16 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 18 – příp. | Česko 18 | 7 | 2 | 2 | 4 | - | - | - | 10 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Hlinka Gretzky Cup | Česko 18 | 4 | 2 | 1 | 3 | - | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Chablais Hockey Trophy – 18 | Česko 18 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Evropský olympijský festival mládeže | Česko 18 | 4 | 1 | 2 | 3 | - | - | - | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
MS 18 – 2022 | Česko 18 | 2 | 0 | 2 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Reprezentace 18 (celá sezona) | Česko 18 | 22 | 7 | 10 | 17 | - | - | - | 2 | 0 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 18 – příp. | Česko 18 | 5 | 4 | 3 | 7 | - | - | - | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Hlinka Gretzky Cup | Česko 18 | 5 | 1 | 3 | 4 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj pěti v Zuchwilu – 18 | Česko 18 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj čtyř ve Finsku – 18 | Česko 18 | 3 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
MS 18 – 2023 | Česko 18 | 5 | 2 | 2 | 4 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2023-2024 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 4 | 1 | 3 | 4 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj pěti v Popradu – 20 | Česko 20 | 4 | 1 | 3 | 4 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Reprezentační zápasy mládeže | 47 | 13 | 21 | 34 | - | - | - | 20 | 0 | 2 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz