Hvězda měsíce: Bude jí Hunkes, Bartošák, nebo Jarůšek?

Foto: Jiří Princ, Petr Kotala, Jan Beneš

Minulý měsíc prosinec, a tudíž i rok, už jsou v tuto chvíli minulostí. Nezbývá tak, než abyste svými hlasy rozhodli o tom, kdo byl v předešlém měsíci nejlepším hráčem Tipsport extraligy. O finální nominaci si řekli obránce Jiří Hunkes, který od svého příchodu do Litvínova není skvělý jen v defenzívě, ale také v ofenzívě, brankář Patrik Bartošák, jeden ze strůjců vítkovické devíti zápasové série vítězství, a útočník Richard Jarůšek, který ve Spartě ožil a střílí jeden gól za druhým.

Uzávěrka ankety je ve čtvrtek 4. ledna. Hlasování probíhá na Facebooku.

Jiří Hunkes

Tohle je pro Litvínov posila za všechny peníze! Zkušený obránce Jiří Hunkes nejenže pomohl vyztužit defenzívu, ale také zlepšit útok. V devíti prosincových duelech zaznamenal skvělých jedenáct bodů (3+8). Považte přitom, že je stihl zaznamenat v prvních šesti duelech za Vervu. Jeho nejpovedenějším večerem bylo střetnutí proti Zlínu, kterému nasázel hattrick. V tabulce pravdy má pět kladných bodů.

Patrik Bartošák

Rostislav Olesz, Jakub Lev, či Roman Szturc. Ti v prosinci zaznamenali velice slušnou porci bodů. Jenže vítkovická vítězná série, která se nakonec zastavila na čísle devět, by těžko vznikla bez vynikajících výkonů brankáře Patrika Bartošáka. Ten hned ve třech z devíti prosincových duelů neinkasoval, celkově pochytal bezmála 97 % střel (96,88 %) a průměr inkasovaných branek na zápas dokázal stlačit pod číslo jedna (0,99)!

Richard Jarůšek

Od přesunu do pražské Sparty neuvěřitelně ožil. Richard Jarůšek už opět připomíná toho produktivního vousatého bijce, který v minulém ročníku zaznamenal v dresu Mountfieldu 45 bodů. Během osmi prosincových zápasů nasbíral brněnský rodák devět bodů za sedm branek a dvě asistence. Vyvedl se mu zejména duel proti Liberci, v němž Sparta vyhrála 3:0 a on se postaral o všechny góly utkání. 

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz