Jak Stachurovi pomohl k MS hokejista Jašek? Poslouchejte druhý díl podcastu

Foto: IG: p.stachurcik_official

23. května 2020, 17:55

Michal Hladký

Druhý díl nového podcastu "S gamepadem za hokejem", jenž se bude zaměřovat na dění kolem hry NHL20, přivítal v roli hosta Josefa "Pepcastachurcika" Stachuru. Gamer reprezentující Kometu Brno vyhrál českou kvalifikaci mistrovství světa IIHF, vysloužil si tedy pozvánku na tuto vrcholnou akci.

Fanshop národního týmu

Josef Stachura si v podcastu nemohl vynachválit spolupráci s Lukášem Jaškem, hráčem Vancouveru Canucks. „Je jedním z mých dvou trenérů. Velmi mi pomohl s obrannou činností a přesilovkami, i díky tomu jsem na MS postoupil," chválí svého kouče hráč s přezdívkou "Pepcastachurcik". 

Třinecký rodák zhodnotil i uplynulý ročník Esport hokejové ligy, ve kterém oblékl dres Komety Brno. „Zpětně beru třetí místo jako neúspěch, chtěli jsem vyhrát. Jako Kometa na ledě, tak i my u ovladačů máme cíle jedině ty nejvyšší," nechal se slyšet. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz