Jaké dresy obléknou hráči Zlína? Vybírat budou fanoušci i hráči

Foto: hokej.zlin.cz

Jak budou vypadat nové dresy zlínských Beranů pro sezonu 2019-20? O tom v hlasování rozhodnou i fanoušci a hráči. Klub z Baťova města dnes spustil anketu, v níž příznivci mohou vybírat ze tří navržených variant. Hlasování končí ve středu 31. července.

Nový fanshop

Jde o chvályhodný počin, klub se prostřednictvím ankety víc přiblíží svým věrným a dá jim možnost ovlivnit konečnou podobu dresů. „Jejich výběr byl roky na vedení a marketingovém oddělení. Letos jsme si řekli, že by bylo fajn, aby si fanoušci a hráči společně zvolili dres blízký jejich beraním srdcím. Přece jenom, nosit jej budou oni,” uvedla na klubovém webu marketingová specialistka Karolína Václavková.

K výběru jsou tři varianty dresů, kromě fanoušků se zapojí také hráči týmu. Jak uvádějí stránky Beranů, hlasy budou následně přepočítány dle koeficientu tak, aby součet všech hlasů hráčů měl 40% váhu. Následně dojde k součtu jednotlivých hlasů. 

Před rokem se podoba dresu rodila v kratším časovém období, což souviselo s hledáním generálního partnera klubu. Anketu nebylo možné realizovat. Letos to situace umožnila, nové dresy doznají v porovnání s těmi dřívějšími některých změn.

"Trochu jsme bojovali s barvou kalhot, které mají pouze dva odstíny modré. Nový znak a klubové barvy byly navrženy v odstínu námořnické modré, ale kalhoty byly o hodně světlejší v barvě royal, což způsobovalo nesoulad," vysvětlil marketingový manažer klubu Libor Kožík.

„Od letoška budeme mít o něco tmavší kalhoty a na dresu využijeme dva odstíny modré barvy. Tmavší, která bude ladit ke kalhotám a o něco světlejší, která bude ‚tou ideální zlínskou‘. Dresy, díky trojbarevnosti, nebudou zcela inverzní. Námořnická modrá, která byla využívána především v 80. letech, bude na všech variantách na stejných místech. Žlutá bude trochu sytějšího odstínu, než bylo v minulém roce," doplnil.

Dresy bude znovu zdobit vlajka města Zlína, na hrudi je velký klubový znak. Na přední stranu chtějí ve Zlíně umístit číslo hráče, změnit se může font písma. Vedení klubu chystá i třetí variantu dresu, která bude tématického rázu. K představení vítězného návrhu, který vzejde z hlasování fanoušků a hráčů, dojde v sobotu 7. září.

Foto: hokej.zlin.cz

Foto: hokej.zlin.cz

Foto: hokej.zlin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz