Kališníci i Huskies jsou na ledě, vrací se tréninky po skupinkách

Foto: Facebook HC Stadion Litoměřice

23. listopadu 2020, 21:37

Martin Voltr

Od minulého týdne už je zase povolené využívat venkovní sportoviště, od pondělka se pak může scházet šest lidí. A když se k tomu přidá kluziště pod otevřeným nebem v severočeských Povrlech...

Partneři Českého hokeje

...tak jsou z toho jedny z prvních mládežnických tréninků na českém ledě po dlouhé době.

Na sociálních sítích se jimi pochlubily Litoměřice a tepličtí Huskies. Mladí hokejisté z litoměřického klubu měli v Povrlech už minulý týden individuální tréninky.

„Jsme rádi, že můžeme jako jedni z mála v Česku fungovat alespoň v omezeném formátu na ledové ploše, kterou nemáme daleko od domácího stadionu. Velmi si této možnosti vážíme. Po dlouhé odmlce bez tréninku na ledě toto jistě ocení i samotné děti. Od nového týdne začneme fungovat v režimu pět dětí a jeden trenér dle upravených omezení,“ řekl na klubových stránkách ředitel Stadionu Jan Fišera.

Pak se přidaly i Teplice.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by HC Teplice Huskies (@hcteplice)

Huskies už během předešlého strádání natáčeli pro děti videa s tréninkovými tipy. Do jednoho z nich si pozvali zvučného hosta – bývalého hráče NHL Kamila Krepse, jenž nyní trénuje juniory v Kralupech nad Vltavou.

Děti si užily třeba i orientační závody v teplických parcích nebo kreslily trenéra a zimní stadion.

Maká se samozřejmě i v dalších klubech, tedy alespoň tak, jak to jde.

Malí chomutovští Piráti si krátí čas nejen tréninkem, ale třeba i básničkami. Trenéři jim mezitím připravili nový povrch do gymnastické tělocvičny.

Plzeňští Vlci si v pondělí sestavili v parku první skupinový trénink.

Ve Vimperku není překážkou ani horší počasí...

Mít střelnici za domem je zkrátka k nezaplacení. Na starší žáky Liberce pak čekal orientační běh v Lidových sadech, zatímco dorostenci se v souboji šelem proti Hradci Králové dostali do trháku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz