Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz
7. března 2021, 19:42
Adam BagarZákladní část Tipsport extraligy je minulostí. Ve středu otevře brány předkolo Generali Česká pojišťovna play off, v němž se utkají Plzeň s Olomoucí, Hradec Králové s Litvínovem, Pardubice s Karlovými Vary a Vítkovice s Brnem. Jak vypadá kompletní jízdní řád vyřazovacích bojů?
Středa 10. března – 1. zápasy:
17:30 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
17:00 Mountfield HK – HC VERVA Litvínov (O2 TV Sport)
19:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary (ČT sport)
17:30 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
Čtvrtek 11. března – 2. zápasy:
17:30 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
18:00 Mountfield HK – HC VERVA Litvínov
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary (O2 TV Sport)
15:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno (ČT sport)
Sobota 13. března – 3. zápasy:
17:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
18:30 HC VERVA Litvínov – Mountfield HK (ČT sport)
15:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
15:00 HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA (O2 TV Sport)
Neděle 14. března – případné 4. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Úterý 16. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
Čtvrtek 18. března – 1. zápasy:
BK Mladá Boleslav – 6. tým
Bílí Tygři Liberec – 5. tým
Pátek 19. března – 2. zápasy:
BK Mladá Boleslav – 6. tým
Bílí Tygři Liberec – 5. tým
Sobota 20. března – 1. zápasy:
HC Sparta Praha – 8. tým
HC Oceláři Třinec – 7. tým
Neděle 21. března – 2. zápasy:
HC Sparta Praha – 8. tým
HC Oceláři Třinec – 7. tým
Pondělí 22. března – 3. zápasy:
6. tým – BK Mladá Boleslav
5. tým – Bílí Tygři Liberec
Úterý 23. března – 4. zápasy:
6. tým – BK Mladá Boleslav
5. tým – Bílí Tygři Liberec
Středa 24. března – 3. zápasy:
8. tým – HC Sparta Praha
7. tým – HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 25. března – 4. zápasy:
8. tým – HC Sparta Praha
7. tým – HC Oceláři Třinec
Pátek 26. března – případné 5. zápasy:
BK Mladá Boleslav – 6. tým
Bílí Tygři Liberec – 5. tým
Sobota 27. března – případné 5. zápasy:
HC Sparta Praha – 8. tým
HC Oceláři Třinec – 7. tým
Neděle 28. března – případné 6. zápasy:
6. tým – BK Mladá Boleslav
5. tým – Bílí Tygři Liberec
Pondělí 29. března – případné 6. zápasy:
8. tým – HC Sparta Praha
7. tým – HC Oceláři Třinec
Úterý 30. března – případné 7. zápasy:
BK Mladá Boleslav – 6. tým
Bílí Tygři Liberec – 5. tým
Středa 31. března – případné 7. zápasy:
HC Sparta Praha – 8. tým
HC Oceláři Třinec – 7. tým
Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz