MS v číslech: Predikce zápasů čtvrtfinále

Foto: iihf.com

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními čtvrtfinálovými zápasy mistrovství světa?

Dnešní zápasy

Mistrovství světa čeká den, kdy se rozhodne o úspěchu, nebo neúspěchu osmi postupujících týmů. Čtyři z nich totiž půjdou do boje o medaile, pro čtyři ale čtvrtfinále skončí smutkem.

Slovensko čeká ve čtvrtfinále Kanada, která je v našich predikcích největším favoritem na postup do semifinále. Šance na výhru má reprezentace s javorovým listem na hrudi 67 %.

Druhým největším favoritem na postup je Švédsko, které se utká v severském derby s Finskem. Tomu bude chybět Mikael Granlund a Švédsko, které navíc ve skupině neztratilo ani bod, má šance na semifinále 62,5 %.

Lehce nad 60 % jsou také postupové šance Švýcarska, které se stejně jako loni utká ve čtvrtfinále s Německem. Loni Švýcarsko v boji o semifinále zklamalo, letos si chce tak chuť napravit, k čemuž by měly pomoci především posily z NHL. Hlavně Kevin Fiala zatím hraje fantastický turnaj.

Nejvyrovnanějším duelem čtvrtfinále je k potěšení českých fanoušků souboj mezi USA a právě Českem. Favoritem jsou sice Spojené státy, jejich šance ale naše predikce vidí pod 60 %.

Naše tipy

Naše predikce všeobecně věří ve srovnání se sázkovými kancelářemi outsiderům jednotlivých duelů. Až na jeden. V souboji mezi USA a Českem se totiž predikce klaní více na stranu USA, než je tomu u odborníků sázkových kanceláří. Kurzové výhody tedy dnes jsou na straně Slovenska, Německa, Finska a mírně také USA. Dočkáme se nějakého překvapení?

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 10 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz