Několik hráčů Slavie má koronavirus! Klub přerušil přípravu

Foto: hc-slavia.cz

Tak tohle je pro pražskou Slavii hodně nemilá zpráva. Testy totiž odhalily v jejím kádru koronavirus, klub proto do odvolání přerušil veškerou přípravu na nadcházející sezonu.

Chance liga na Hokejka TV

Zákulisní informace to naznačovaly už před několika dny, nyní je to oficiální. V kádru hokejové Slavie se objevil koronavirus. Nemoc byla prokázána u většího, blíže nespecifikovaného počtu hráčů.

„Můžu vám potvrdit, že testy u prvního týmu mužů prokázaly pozitivní případy nemoci covid-19, proto jsme přerušili přípravu a zrušili nejbližší tréninky,“ řekl exkluzivně pro hokej.cz tiskový mluvčí HC Slavia Praha Jakub Mezlík.

„Můžu vám potvrdit, že testy u prvního týmu mužů prokázaly pozitivní případy nemoci covid-19, proto jsme přerušili přípravu."

Klub nyní intenzivně řeší další kroky, v nejbližších dnech podstoupí testování všichni zbylí hráči.

„Testy podstoupí v nejbližších dnech i další hráči, samozřejmě spolupracujeme na dalším postupu s krajskou hygienickou stanicí,“ dodává Mezlík.

„Na dalším postupu spolupracujeme s krajskou hygienickou stanicí."

Problémy stejného rázu mají v Litoměřicích, kde byl uzavřen zimní stadion. Nutnost stejného kroku se nevyhnula ani zlínské PSG aréně. Hradec Králové pak kvůli koronaviru odložil start přípravy na ledě.

Foto: Robert Grim, hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz