Nováček dál zbrojí. Do Velkého Meziříčí míří další bývalá opora Žihadel

Foto: Veronika Braunová-Lénartová

17. července 2020, 13:44

Pavel Mandát

Druholigový nováček z Velkého Meziříčí vítá ve svých řadách další velkou posilu. Místní managment opět lovil v nedalekých Moravských Budějovicích, odkud přivábil útočníka Petra Krutiše.

O Kapku lepší hokej

Devětadvacetiletý obr na bruslích by se měl stát jedním z lídrů týmu. Ostatně přesně takovou roli zastával během posledních několika let i u Žihadel, jenže ty už na druholigové mapě figurovat nebudou.

Alespoň letos ne.

A tak Petr Krutiš míří do Velkého Meziříčí. Horácký hokejový klub měl o jeho služby eminentní zájem, už proto, že dojde k obnovení úspěšné spolupráce mezi duem Petr Krutiš – David Horký.

Společně tyhle dvě druholigové persony řádily v dresu Žihadel. Byli to právě oni, kdo měl lví podíl na senzačním moravskobudějovickém druholigovém tažení z před dvou let, které skončilo až v baráži o Chance ligu.

Na ledě už hrají prakticky naslepo, ví o sobě. Teď budou mít za úkol předvádět tuto schopnost ve Velkém Meziříčí. Nováčka čeká těžká šichta, koneckonců východní druholigová skupina je dlouhodobě považována za tu vůbec nejkvalitnější.

Rozdílové hráče v ní zkrátka potřebujete a Petr Krutiš jím rozhodně je. To dokládá i fakt, že během posledních šesti let zaznamenal 181 kanadských bodů.

Kolik jich přidá v dresu Velkého Meziříčí?

Foto: Veronika Braunová - Lénartová

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz