Velké Meziříčí se chystá na druhou ligu. Klapne i oprava zimáku?

Foto: AS PROJECT CZ s.r.o.

23. června 2020, 10:00

Jan Šimek

Jedním z nováčků druhé ligy budou v nadcházejícím ročníku i hokejisté Velkého Meziříčí. Kromě účasti ve třetí nejvyšší soutěži by se tamní klub mohl dočkat i rekonstrukce zimního stadionu. Vizualizace už je na světě.

Aplikace Tipsport extraligy

Celek ze Žďárska ovládlo základní část krajské ligy jižní Moravy a Zlínska, díky tomu dostal šanci postoupit do druhé ligy. Play off totiž zastavila pandemie koronaviru. Klub účast ve třetí nejvyšší soutěži chvíli zvažoval, ale pak přihlášku přece jen podal.

„Po měsíčním intenzivním jednání s partnery a městem Velké Meziříčí se vedení Horáckého hokejového klubu podařilo zajistit podmínky pro účast ve třetí nejvyšší soutěži,“ uvedl klub z Velkého Mezíříčí na svém webu.

Foto: facebook.com/hhkvelkemezirici

Do druhé ligy se tamní celek vrací po jedenácti letech, navíc by se měl brzy dočkat i rekonstrukce zimního stadionu. Ten byl ve Velkém Mezíříčí otevřen v prosinci roku 1995 a po sedmi letech byl následně zastřešen.

Nyní už je hotová studie plánované rekonstrukce velkomeziříčského zimního stadionu, kterou zpracovala projekční společnost AS PROJECT CZ s.r.o. Město vizualizaci zveřejnilo na svém webu.

Studie počítá s demolicí stávající strojovny a stavbou nové, dotkne se také hráčských kabin a řeší mimo jiné také parkovací dům naproti zimního stadionu. Jak by to u břehu řeky Oslavy mohlo vypadat?

Foto: AS PROJECT CZ s.r.o.

Foto: AS PROJECT CZ s.r.o.

Foto: AS PROJECT CZ s.r.o.

Foto: AS PROJECT CZ s.r.o.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz