Obrovská ztráta pro Mountfield: Mazanec se po sezoně rozloučí

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Hokejisté extraligového Hradce Králové se musejí od příštího ročníku obejít bez své brankářské jedničky Marka Mazance, klub o jeho loučení informoval na svém Twitteru.

Fanshop národního týmu

Zkušenému gólmanovi po sezoně vyprší platný kontrakt. Tamní vedení samozřejmě usilovalo o to, aby došlo k prodloužení spolupráce. S Mazancem jednalo, ale neúspěšně.

„Marek dá zřejmě přednost nabídce jiného klubu. S královéhradeckou metropolí se proto po sezoně rozloučí,“ uvedl Mountfield k situaci kolem své velké brankářské opory.

29letý odchovanec píseckého hokeje přišel na východ Čech předloni v létě po šesti ročnících strávených v zámoří, kde zaznamenal i 31 startů v NHL v barvách Nashvillu.

Pod Bílou věží za necelé dva roky nastoupil už k 78 extraligovým utkáním, během nichž udržel pětkrát čisté konto. V aktuálním ročníku zasáhl do 27 duelů, vychytal 16 vítězství.

Aktuální soupiska Mountfieldu HK 

Brankáři:
Štěpán Lukeš, Marek Mazanec, Tomáš Sajdl.

Obránci:
Jérémie Blain, Zdeněk Čáp, Michael Gaspar, Dominik Graňák, Bohumil Jank, Richard Nedomlel, Filip Pavlík, Radim Šalda, Jakub Váchal.

Útočníci:
Lukáš Cingel, Aleš Jergl, Kelly Klíma, Kevin Klíma, Petr Koukal, Jakub Lev, Matěj Morong, Jakub Orsava, Jordann Perret, Radek Pilař, Petr Poppel, Vladimír Růžička mladší, Vojtěch Síla, Jakub Sklenář, Radek Smoleňák, Marek Zachar.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz