PODCAST: Anglicky jsem se naučil z pohádek, směje se Kanko. Proč nemá agenta?

Znovu je tu první den v týdnu, a tak nemůže chybět nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. Ta v úvodu znovu shrne aktuální kauzy, přestupy či výsledky a rozebere, komu se daří a kdo naopak tahá za kratší konec. A taky tradičně přináší obsáhlý rozhovor, tentokrát s útočníkem HC RT TORAX Poruba Petrem Kankem.

Aplikace Tipsport extraligy

Na prvoligových ledech se momentálně prohání pouze hrstka hráčů, kteří si na vlastní kůži zkusili i NHL. Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jaroslav Bednář, Marek Schwarz a právě rodák z Příbrami Petr Kanko. Ten odešel do zámoří jako nechtěný na Spartě v 16 letech a v juniorce OHL vyhrál prestižní Memorial Cup, jako jeden z osmi Čechů a jako třetí v pořadí.

Tři roky válčil na farmě, z čehož vydoloval nakonec pouze deset startů za LA Kings. Povedlo se mu ale skórovat hned ve své premiéře v nejlepší lize světa, což nemůže říct každý hokejista. Další zářez už nepřidal.

V rozhovoru se ohlíží za svou zámořskou štací a popisuje krušný návrat na česká kluziště a protloukání se nižšími soutěžemi. Za nic se ale neschovává a umí přiznat své chyby. Také vysvětlí, proč už nějaký ten pátek nemá agenta nebo proč si musel ve slovenské extralize sám kupovat hokejky.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz