PODCAST: „Dej tomu Kaneovi tělo!“ Nešlo to, směje se Šedivý při vzpomínce na Spengler

Chance liga dospěla ke svému vyvrcholení, které zatím nabralo velmi nečekaný směr. Tradičně v pondělí v nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga rozebereme zářné momenty i minely prvních dvou finálových zápasů, shrneme novinky, které se udály v uplynulém týdnu, a popovídáme si s nejproduktivnějším hráčem Frýdku-Místku Ondrejem Šedivým.

Fanshop národního týmu

Frýdek-Místek letos nenaplnil ambice a sezona Rysům skončila nečekaně brzy, nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč týmu Ondrej Šedivý si ale ještě odfrknout nemůže. Stále se totiž s partou dalších hráčů připravuje s Třincem a je v případě potřeby kdykoliv připravený skočit do finále extraligy. Takový třinecký taxi squad.

V obsáhlém rozhovoru nejprve shrneme sezonu Frýdku-Místku, v rámci které dostal po šesti letech zase přičichnout k extraligovému zápasu za partnerský Třinec. Zavzpomínáme na jeho začátky, přesun do Vítkovic, přechod do áčka jakožto nejproduktivnější junior republiky a také dvě extraligové finálové účasti.

Vítkovice rovněž před pár lety reprezentovaly český hokej na tradičním turnaji Spengler Cup, kde si Ondrej Šedivý zahrál proti Davosu, v jehož dresu ve výlukové sezoně nastupoval třeba Patrick Kane nebo Joe Thornton. Také probereme jeho šestiletku v EBEL, specifika této ligy, mediální zájem o hokej v Rakousku nebo krásy Innsbrucku, kde strávil čtyři úspěšné roky.

A nezapomeneme ani na charitativní činnost, které se Ondrej Šedivý věnuje spolu s dalšími hokejovými kolegy a kamarády. S týmem Šachťar BO Ostrava pořádají přátelská fotbalová utkání a jejich výtěžek pak putuje na dobročinné účely.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz