Příprava odstartovala i v Táboře. Kdo se vydá zkusit štěstí jinam?

Foto: hctabor.com

19. května 21:47

Ondřej Mach

První trénink před nadcházejícím ročníkem už absolvovali i hokejisté Tábora. Kohouti za sebou mají povedený rok, od září tak budou mít na co navazovat. Jak vypadá jejich kádr?

partneři českého hokeje

Do počáteční tréninkové jednotky se podobně jako v jiných klubech nezapojili všichni hráči: někteří se budou z důvodu pracovního vytížení připravovat individuálně, jiní chyběli pouze na první schůzce a k týmu se připojí později.

„Podobné věci se samozřejmě řeší každý rok. V téhle fázi musíme mít přece jen benevolentnější přístup, protože to hlavní gro uvolňování hráčů z jejich zaměstnání je samozřejmě spojené se sezonou. Pozitivní je, že ti kluci, kteří mohou, mají zájem společně trénovat,“ vysvětluje na klubovém webu trenér Arpád Györi.

V pondělí se tak společně sešlo celkem šestnáct hráčů z loňského kádru, kromě toho s mužstvem trénují tři hosté. Konkrétně se jedná o odchovance Jakuba Suchánka (ČEZ Motor České Budějovice) a Tadeáše Dvořáka (naposledy Montpellier). Tuto dvojici doplňuje Aleš Macháček, který loni nastupoval ve třetí nejvyšší francouzské soutěži.

Posily by se podle informací na webových stránkách Tábora k týmu měly přidat v létě. V klubu momentálně řeší, jak často budou hráči společně trénovat. Na ledě by se pak Jihočeši měli objevit už 26. července.

Klub ale kromě toho hlásí i jeden případný odchod. O místo v kádru prvoligového nováčka z Kolína se popere mladý zadák Dominik Havelka, jenž v uplynulé sezoně patřil defenzivním oporám družiny kouče Györiho.

Dobrou zprávou pro táborské příznivce je, že se na pondělním tréninku objevila řada opor včetně Jakuba Matušíka, Ondřeje Šulka, Patrika Zaymla nebo Tomáše Hajiče.  

Foto: hctabor.com

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz