Speciální dresy či otec a syn v jednom útoku. Čejka v 50 letech naskočí za Baník

Foto: Facebook HC Baník Sokolov

24. října 2018, 15:44

Adam Bagar

Po dlouhých čtrnácti letech oblékne dres Baníku jedna z největších legend tamního hokeje – útočník Milan Čejka, který v den svých 50. narozenin zasáhne do utkání s Klatovy a na jedno střídání naskočí v útoku se synem Michaelem. Tzv. Fifty game startuje v 18 hodin.

Nový fanshop

Milan Čejka odehrál za Baník sedm sezon v první lize a dalších sedm ve třetí nejvyšší soutěži, celkem nastřílel 158 branek. Naposledy se v sokolovském dresu představil v ročníku 2003/04, teď se bojovník „Čája“ vrací. Udělá oficiální tečku za svou hráčskou kariérou.

„Myslím, že pro tentokrát to přežiju, přece jen to číslo nosím z větší části kvůli tátovi.“

Vedení sokolovského klubu mu nachystalo oslavný zápas na počest středečních 50. narozenin. Přinese to i pořádnou pikantnost. Milan Čejka totiž nastoupí symbolicky na jedno střídání ve stejném útoku se synem Michaelem. Oba hokejisté si tak splní svůj velký sen.

Mladší z Čejků se pro utkání s Klatovy musí vzdát „čejkovského“ čísla patnáct, které bude mít na zádech jeho otec. „Myslím, že pro tentokrát to přežiju, přece jen to číslo nosím z větší části kvůli tátovi,“ říká pro web hcsokolov.cz Michael Čejka, který se už na zápas těší.

Speciální dresy pak půjdou do prodeje, výtěžek pomůže mládeži

Sokolov se v něm představí ve speciální edici dresů, která byla vyrobena přímo k příležitosti tohoto významného zápasu. Dresy následně půjdou do prodeje a výtěžek bude věnován na nákup výstroje a výzbroje pro sokolovskou mládež ze sociálně slabších poměrů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz