Švédská posila se Plzni vyplácí! Pálí ostrými, už má 14 gólů

Se švédskými hráči se v Tipsport extralize za poslední dobu roztrhl pytel. Hned tři zástupci skandinávské země figurují na soupisce Plzně, přičemž Ludwig Blomstrand patří mezi nejlepší střelce.

Fanshop národního týmu

Dosud pálil především ve druhé nejvyšší švédské soutěži. Po minulém ročníku se však rozhodl zvednout kotvy a upsal se indiánům. 

A tohle spojení zatím funguje výborně. Blomstrand se na startu základní části lehce svezl se slabšími výkony západočeského celku, od té doby ale řádí. 

Víc gólů má aktuálně na kontě pouze pardubický Robert Říčka. Rodák z Uppsaly je velmi nebezpečný hlavně během přesilových her, kde nasbíral více než polovinu svých bodů. 

Noční můry z Blomstranda možná mají obránci Sparty. Ptáte se proč? Vždyť do jejich klece v posledních dvou duelech nasázel pět branek. 

Pokud mu vynikající forma vydrží, tak klidně může pomýšlet na korunu pro krále střelců. Zatím to každopádně vypadá, že tenhle příchod se Plzni hodně povedl. 

Mrkněte na všechny branky Ludwiga Blomstranda v extralize ↓

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz