Tábor dál zbrojí: z Kadaně přichází Ondřej Šulek

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Rýsuje se ve 2. lize další adept na postup? Tábor přivedl na druholigové poměry další zvučné jméno do útoku: z Kadaně dorazil Ondřej Šulek.

NHL 20

Trhači si v uplynulé sezoně pochvalovali Šulkův progres, dvaadvacetiletý forvard dokonce nastupoval v elitní lajně po boku hvězdného Jaroslava Kůse. Se 17 body (6+11) ve 49 zápasech byl pátým nejproduktivnějším hráčem Kadaně.

Místo v sestavě pro nadcházející ročník si ale nevybojoval. Hrát tedy bude za Tábor, kde působil už na konci sezony 2017/2018.

Šulek je výraznou posilou – v Chance lize totiž celkem sehrál 110 utkání (13+21). V ročníku 2016/2017 měl dokonce stabilní místo v českobudějovické sestavě a s Motorem došel až do baráže. Oblékal rovněž dres mládežnických reprezentací.

Tábor by i díky Šulkovi měl patřit společně s Kobrou Praha k hlavním favoritům skupiny Střed. Kohouti už získali třeba Tomáše Hajiče (Kadaň), Davida Matějku (Slavia), Jiřího Bártu (David servis) nebo Milana Dančišina (Motor). Všichni jsou to hráči s prvoligovými zkušenostmi.

Soupiska HC Tábor

Brankáři: David Novák, Michal Novák, Dominik Šorf, Roman Málek.

Obránci: David Košař, David Skočovský, Jan Radoš, Kamil Černý, Dominik Havelka, Petr Bouška, Marcel Dvořák, Václav Beran, Martin Havran, Tomáš Hajič.

Útočníci: David Matějka, Jakub Pípal, Jan Bárta, Jiří Bárta, Jan Březina, Jan Trummer, Lukáš Prášek, Milan Dančišin, Patrik Zayml, Radek Pechánek, Radek Seidl, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Tadeáš Pejchal, Ondřej Šulek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz