Tábor našel generálního partnera. Cílem pro další sezony bude postup!

Foto: hctabor.com

Druholigový Tábor získal silného sponzora: společnost C-Energy Planá. „S tak silným partnerem v zádech bychom si v dohledné době rádi splnili přání, které tu dlouhodobě máme. To znamená probojovat se do vyšší soutěže,“ hlásí na táborském webu manažer Miroslav Volena.

partneři českého hokeje

Tábor pravidelně patří k nejnavštěvovanějším týmům ve druhé lize. Letos chodilo na zápasy Kohoutů v průměru fantastických 1 090 diváků. 

Nyní si díky novému sponzorovi může dělat zálusk na návrat do profesionální Chance ligy, kde Tábor naposledy působil v sezoně 2010/2011.

Spolupráce Kohoutů s C-Energy Planá bude dlouhodobá. „Podpis dohody korunoval naši snahu přivést do klubu k městu Tábor dalšího významného partnera. Jsme moc rádi, že se nám to podařilo,“ těší Volenu.

„Podpis dohody korunoval naši snahu přivést do klubu k městu Tábor dalšího významného partnera."

Příchod nového sponzora je o to cennější, že ekonomiku zasáhly následky opatření proti koronaviru a rozpočty hokejových týmů se plní ještě obtížněji než dřív. 

„C-Energy je spolehlivým dodavatelem energií v táborské aglomeraci pro obyvatele a průmyslové podniky," říká jednatel společnosti Ivo Nejdl. „Současně cítíme odpovědnost vůči regionu, která se odráží v dlouhodobé podpoře sociálně slabých, kultury, sportu a ochraně životního prostředí. Věříme, že jako generální partner kohoutů dodáme novou energii také táborskému hokeji.“ 

Tábor v minulé sezoně skončil na druhém místě skupiny Střed, letos může patřit k favoritům. Jasným adeptem na postup jsou ale Orli Znojmo, od kterých se ve 2. lize čeká dominance, jakou tato soutěž ve své historii ještě nezažila.

Pravděpodobné složení jednotlivých skupin

Sever: MOSTEČTÍ LVI, HC Draci Bílina, HC Děčín, HC Vlci Jablonec, HC Řisuty, BK Nová Paka, HC BAK Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Jih: HC Stadion Cheb, SHC Klatovy, IHC Králové Písek, HC David servis České Budějovice, HC Tábor, HC Příbram, HC Kobra Praha, BK Havlíčkův Brod.

Východ: HC Orli Znojmo, SHK Hodonín, HHK Velké Meziříčí, HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Slezan Opava, HK Nový Jičín, HC ISMM Kopřivnice, SKLH Žďár nad Sázavou.

Foto: hctabor.com

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz