Velký srdcař a bojovník pokračuje v Liberci, Vlach se upsal do roku 2022

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Vedení Bílých Tygrů si ještě před startem semifinále pojistilo služby útočníka Jaroslava Vlacha, který pod Ještědem podepsal dlouholetý kontrakt.

Nový fanshop

Šestadvacetiletý bojovník má v kapse tříletou smlouvu, navrch s jednoletou opcí. „Dlouhodobý kontrakt jsme Jardovi nabídli, protože chceme i nadále sázet na naše odchovance s dobrým charakterem,“ vysvětluje v tiskové zprávě kouč a sportovní manažer Filip Pešán.

„Je to velký srdcař a bojovník, kterému ovšem nechybí také nezbytný hokejový um.“

Jaroslav Vlach za Bílé Tygry sehrál 279 zápasů v nejvyšší soutěži, na kontě má titul mistra i vicemistra extraligy a je podepsán pod ziskem tří Prezidentských pohárů. „Je to velký srdcař a bojovník, kterému ovšem nechybí také nezbytný hokejový um,“ pokyvuje Pešán.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

„Jeho výkony často rostou s důležitostí zápasů, ve kterých nastupuje. Svou tvrdou a důraznou hrou je nepříjemným pro každého soupeře. Pro své kvality v defenzivě bude i nadále nejvytěžovanějším útočníkem do našeho oslabení,“ doplňuje šéf liberecké střídačky.

Vlach má za sebou bodově nejlepší základní část v kariéře

Vlach má za sebou bodově dosud nejlepší základní část v kariéře, když za 43 zápasů nasbíral 14 bodů za sedm branek a stejný počet nahrávek. Další dvě trefy přidal ve čtvrtfinále s Mladou Boleslaví, velký bojovník kromě toho opět odvádí spoustu černé práce.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz