Vítěz produktivity skončil v Šumperku. Vrátí se do Meziříčí?

Foto: Tomáš Ostřanský, dracisumperk.cz

Michal Žák, který byl v minulé sezoně nejproduktivnějším obráncem druhé ligy, neuspěl na zkoušce u Draků. Ve hře je proto jeho návrat do Valašského Meziříčí.

Fanshop národního týmu

„Michal celou přípravu neskutečně odmakal a já mu za to moc děkuju. Do první obranné čtverky by se ale dostával složitě, přednost tak dostali hráči, které v Šumperku máme," uvedl k jeho odchodu šumperský kouč Michal Janeček.

V pátek už hrál Žák za Valašské Meziříčí, kde loni prožil kariérní sezonu. Jeho návrat k Bobrům ale není jistý, stále se jedná.

Šestadvacetiletý bek se v minulém ročníku blýskl 48 body (15+33) ve 44 zápasech a byl druhým nejproduktivnějším Bobrem.

Po sezoně se rozhodl odejít na zkoušku k Drakům. Lákal ho týmový úspěch, Šumperk totiž patří k hlavním favoritům soutěže a tedy k největším adeptům na postup do Chance ligy.

Jenže try-out nevyšel...

Co bude s Žákem, který v minulosti nastupoval i za Vsetín nebo Nový Jičín, teď?

Aktuální kádr Draků Šumperk

Brankáři: Ondřej Haloda, Michal Wanecki, Dalibor Venouš.

Obránci: Tomáš Sedlák, Petr Gewiese, Jakub Řezáč, Tomáš Drtil, Marek Haloda, Daniel Kabelka.

Útočníci: Daniel Vachutka, Michal Vymazal, Dominik Pokorný, Daniel Hroch, Jan Milfait, Milan Ostřanský, Tadeáš Jaroš, Daniel Spratek, Denis Blecha, Martin Urban, Libor Šíp, Vladimir Antonov, Jakub Müller, Adam Scheuter.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz